“Pyszna pizza”

Brooklyn Restaurant & Bar
Get food delivered
Nr 171 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście Północne
Opis: Witaj na Brooklynie Jesteśmy na rynku od 7 lat. Naszą wizytówką stały się burgery, które wg naszych Gości są najlepsze w mieście. Poza burgerami mamy w karcie jeszcze kilka bestsellerów, jak BUTCHERS CUT, czy MITO’S RIBS, które podbiły Wasze serca – zaraz po naszych burgerach. Jesteśmy miejscem, gdzie luz spotyka się z dobrym jedzeniem. Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić czas w niezobowiązującej atmosferze. Fani sportu mogą obejrzeć u nas najciekawsze wydarzenia sportowe, czy też posłuchać muzyki na żywo przy dobrym RYE WHISKEY !! Nasz zespół to ludzie pełni energii, pasji i doświadczenia. Nasze dania powstają z produktów najwyższej jakości, stawiamy na regionalność i sezonowość. Już niebawem zaprezentujemy Wam się w całkowicie nowej odsłonie.
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra margherita ☺️miła atmosfera, pomocni kelnerzy, czysto i zadbanie, ceny przystępne, świetna lokalizacja. Każdy kto przyjeżdża do Warszawy powinien do nich wpaść!

2  Dziękujemy, roza_zuchowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daniel C, Public Relations Manager, Brooklyn Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 30 września 2019

Witaj!
dziękujemy za odwiedziny i recenzję! Ciszymy się bardzo, że sprostaliśmy wszelkim oczekiwaniom.

Udanego dnia i do zobaczenia w Brooklyn!
Brooklyn Team <3

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja burgerowa dla rodziny 2+2 była smaczna, pożywna i odbyła się w miłej atmosferze. Obsługa kelnerska (męska) na wysokim poziomie. Panowie byli mili i uśmiechnięci. Ceny nie są niskie, ale jakość wołowiny usprawiedliwia ten mankament ;) Byliśmy zadowoleni i najedzeni. Zapewne wrócimy.

Dziękujemy, 302micha_s
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super klimat (wystrój, obsługa, muzyka i stare filmy) pyszne jedzenie, dobre kraftowe firmowe piwo i drinki - co tu więcej polecić?

Dziękujemy, sobosz
Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Jedzenie na bardzo dobrym poziomie jednak kelner i jego obsługa pozostawiala wiele do życzenia. Bez dobrego serwisu żadna restauracja daleko nie zajdzie.

1  Dziękujemy, Borsuczek31
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: FIKAdlagastronomii, Public Relations Manager, Brooklyn Restaurant & BarOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2019

Dziękujemy za opinię. Oczywiście przekażemy wszystkie uwagi i mamy nadzieję, że kolejna wizyta w naszej restauracji będzie udana. Serdecznie zapraszamy :)

Zrecenzowano 8 czerwca 2019

Jedzenie bardzo dobre, polecam szczególnie Burgery. Niestety obługa na słaby,m poziomie. Czekanie na kawę 15 min przy 4 osobach w knajpie to jakiś dramat.

Dziękujemy, wasik88

Dziękujemy za opinię. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Oczywiście przyjrzymy się czasowi oczekiwania. Cieszymy się jednak bardzo, że jedzenie spełniło Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejna wizyta będzie już na 5 gwiazdek.

Brooklyn Restaurant & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Brooklyn Restaurant & Bar? Podziel się wrażeniami!