“Świetne miejsc”
Restauracja U Barssa — recenzja

Restauracja U Barssa
Nr 16 wśród 3 560 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Ogromnym atutem restauracji jest jej położenie - Rynek Starego Miasta, gdzie nasi goście w letnim ogrodzie mogą skosztować doskonałej kuchni, siedząc pośród licznych zabytków, będących niemymi świadkami wielkiej historycznej roli, jaką Polska odegrała na scenie dziejów starego kontynentu europejskiego. Restauracja wróciła na mapę Warszawy w 1995 roku po blisko dwuletnim remoncie. Przed tą datą mieściło się tu Państwowe Przedsiębiorstwo Filatelistyczne RUCH. To po nim dziedziczymy takie unikaty jak krata polskiego metaloplastyka Henryka Grunwalda czy też malowidło ścienne o powierzchni blisko 30 m kwadratowych znanej polskiej Grupy55, zwanej też Staromiejską. Obraz przedstawia pieczęcie polskich miast.
Zrecenzowano 11 września 2019

Polecam. Miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie. Przyjazna atmosfera. Jeden z lepszych tatarow jaki jadłem.

Dziękujemy, Przemek D

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obsługa na medal, kelner z pochodzenia na Włoch na 6+, przepyszne Campari, suflet czekoladowy i cappuccino przyrządzone na moje życzenie tak jaj lubię na mocnej kawie, ceny przystępne jak na Stare Miasto, gorąco polecam. Turystka z wybrzeża.

Dziękujemy, tie r
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia. Mimo swojego prestiżu ceny przystępne jak za tak duże porcje. Polecam z całego serducha.

Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Restauracja na wysokim poziomie. Miła obsługa a co najważniejsze smaczne potrawy. Porcje są duże i ceny nie za wysokie. Polecam.

Dziękujemy, 79elk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Polecam to miejsce. To naprawdę restauracja na wysokim poziomie. Piękne podane dania które, zachwycają podniebienie nawet najbardziej wymagających klientów. Duże porcje i miła atmosfera.

Dziękujemy, Asiek88

Restauracja U Barssa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja U Barssa? Podziel się wrażeniami!