“Kawka ze przyjaciółmi na Starym Mieście”
Restauracja U Barssa — recenzja

Restauracja U Barssa
Nr 204 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Obsługa na medal, kelner z pochodzenia na Włoch na 6+, przepyszne Campari, suflet czekoladowy i cappuccino przyrządzone na moje życzenie tak jaj lubię na mocnej kawie, ceny przystępne jak na Stare Miasto, gorąco polecam. Turystka z wybrzeża.

Dziękujemy, tie r

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Restauracja godna polecenia. Mimo swojego prestiżu ceny przystępne jak za tak duże porcje. Polecam z całego serducha.

Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Restauracja na wysokim poziomie. Miła obsługa a co najważniejsze smaczne potrawy. Porcje są duże i ceny nie za wysokie. Polecam.

Dziękujemy, 79elk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Polecam to miejsce. To naprawdę restauracja na wysokim poziomie. Piękne podane dania które, zachwycają podniebienie nawet najbardziej wymagających klientów. Duże porcje i miła atmosfera.

Dziękujemy, Asiek88
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Porządna warszawska restauracja , realizowano w niej kultowy film „ Żółty szalik „ z Januszem Gajosem . Człowiek, wchodzi na pierwsze piętro zamawia 100 gram zmrożonej substancji i czuje się , jak w filmie . Dobre jedzonko , fajne oryginalne wnętrza i miła obsługa . Polecam sale z widokiem na rynek.

Dziękujemy, Piort W

Restauracja U Barssa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja U Barssa? Podziel się wrażeniami!