Warszawa

“Rozczarowujące”
Bistro Warszawa — recenzja

Bistro Warszawa
Nr 300 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Opis: Bistro Warszawa to klimat prawdziwego bistro w scenerii starej Warszawy. Odchodząc od nudy i monotonii postanowiliśmy stworzyć miejsce inne niż wszystkie, w którym po prostu chce się bywać! Nasze bistro to nic innego jak klimat starej Warszawy w nowoczesnej europejskiej odsłonie. Jasne wnętrze,doskonałe jedzenie, wyśmienite wina i muzyka na żywo – wszystko to oferuje nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawskiej Starówki.Bistro Warszawa – Stara Nowa WarszawaCodzienny rytm życia Bistro Warszawa z łatwością dostosowuje się do wszystkich, w tym także tych niecodziennych potrzeb naszych gości. Organizujemy przyjęcia, konferencje prasowe, spotkania firmowe, integracyjne, wesela i chrzciny – wszystko to czego tylko zapragniesz.
Zrecenzowano 8 września 2019

Byliśmy gośćmi na obiedzie ślubnym. Rzucał się w oczy brak profesjonalizmu kelnerów (po pierwsze zapomnieli czyje to święto i nie obsługiwali Młodej Pary w pierwszej kolejności, po drugie stawiali posiłki najpierw mężczyznom zamiast kobietom!). Jedzenie niestety też utwierdziło nas w przekonaniu, że będziemy to miejsce omijać. To była najgorsza kaczka jaką kiedykolwiek jedliśmy. Szkoda :(

Dziękujemy, jotka151

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Niestety nie dane mi było zakosztować obiecującego menu:-(
Po 20 min oczekiwania na kelnera,który przyniósłby kartę, zniesmaczeni przenieśliśmy się do sąsiedniej restauracji.Siedzieliśmy w ogródku na zewnątrz, gości było dosłownie kilku, a mimo to obsługa w ogóle nas nie zauważała przez 20 min.
Słabe.

Dziękujemy, Maxipime
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Potrzebowaliśmy przestrzeni na rozmowę biznesową, która wymagała skupienia. Chcieliśmy też przy okazji zjeść coś smacznego w ładnym wnętrzu. Restauracja zdecydowanie spełniła wszystkie nasze oczekiwania i potrzeby. Wystrój jest bardzo domowy, przyjemny a zarazem elegancki. Zamowiliśmy zarówno przystawki jak i dania. Każdy był bardzo zadowolony. Jedzenie smaczne Ale nie przekombibowane, porcje wystarczające żeby napić się jeszcze kawy i dopełnić deserem:) bardzo polecam to miejsce zarówno na spotkania przy których chce ciszy i prywatności jak i ma romantyczne kolacje lub rodzinne obiady. Dla każdego coś miłego:)

Dziękujemy, monikabQ3252TK
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Miałam fajny spacer starówką. Pokaz multimedialnych fontan zachwyca. Po spacerze weszłam do Bistro. Ładny wystrój, dobre jedzenie w dostępnych cenach. Margerita truskawkowa mniam. Polecam

1  Dziękujemy, LenaP2399Lena231b
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Dziękuje z całego serca, wspaniałe spędziliśmy czas przy pysznym jedzeniu i dobrych drinkach.Miła i pomocna obsługa która doradziła przy wyborze dan .

1  Dziękujemy, Nadya K

Bistro Warszawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bistro Warszawa? Podziel się wrażeniami!