“Bardzo dobre sushi”
Wana Sushi — recenzja

Wana Sushi
Zamów online
Nr 420 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi, Japońska
Zrecenzowano 1 września 2019

Zdecydowanie polecam. Pyszne i świeże sushi, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na zamówienie no i rewelacyjna lokalizacja.

Dziękujemy, AnnaAurelia333

Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowe sushi podczas pobytu w Wielkim Mieście, tym razem lunch, skoro jestem w porze lunchu. sushi jak zwykle pyszne.

Dziękujemy, owcawwielkimmiescie
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam❤ Jadam w Wana Sushi od lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze świeże, pyszne i pięknie podane♨️ W szczególności polecam fusion rolls, pychota

1  Dziękujemy, 503marlenam
Zrecenzowano 2 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi w Warszawie. Krótki czas oczekiwania na zestaw - do zestawu polecam zamówić wino. Ceny bardzo przystępne.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, dianasX434PW
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018

Smaczne i stosunkowo niedrogie sushi w samym centrum Warszawy.
Polecam ale jak macie chwilę czasu i nie jesteście bardzo głodni, gdyż trochę trzeba poczekać... Przy znikomym ruchu zaserwowano nam talerz dla dwóch osób po ok. 30 minutach.
Ale było naprawdę smacznie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, beermaker82

Wana Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wana Sushi? Podziel się wrażeniami!