Warszawa

“Napradę smaczne burgery”
Warburger — recenzja

Warburger
Zamów online
Nr 22 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Grill
Zrecenzowano 5 września 2019

Jeśli jesteś w okolicy i masz pół godzinki i ochotę na bułę z porcją smacznego mięcha, wpadaj tu bez wątpliwości.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, TomBudzyn

Zrecenzowano 2 września 2019

Jakiś czas temu dałabym Warburgerowi 5 gwiazdek, ale rynek burgerów się rozwinął, a Warburger nie. Ciągle jednak jest to fajna miejscówka na burgera.

Dziękujemy, OlaWypych9
Zrecenzowano 9 stycznia 2019

Miejsce z tradycją. Kiedyś stały tu długie kolejki, mimo że w burgerowanich obok było pusto. Klasyka warszawskiej burgerowni.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adamskrzat
Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedyś to w Warburgerze były hamburgery. I tak z dużymi oczekiwaniami smacznego popołudnia poszłam do Hali Gwardii na "sprawdzoną" bułę. Jakież było moje rozczarowanie, gdy dostałam bardzo, bardzo przeciętnego burgera: sucha bułka, praktycznie brak sosu, mięso zupełnie bez wyrazu i gorycz, w którymś z dodatków. Czułam się, jakbym jadła papier, bez smaku. Do tego czas oczekiwania - mimo braku zamówień przed nami - był długi. A obsługa - miła Pani - tak długo wydawała zamówienie, że w zasadzie kanapka, gdy zaczęłam jeść była już chłodna. No źle, źle. Jestem rozczarowana. Najlepsze ze wsztstkiego były frytki! A myślałam, że hamburgera nie da się zepsuć...właśnie się przekonałam, że jednak można.
Sama reputacja knajpy to za mało, aby utrzymać klientów. Dziękuję więcej nie skorzystam...

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Maraaram79
Zrecenzowano 17 listopada 2018

Ilość burgerowni w Warszawie nie przeszła w jakość tyle, że mięso jest prawie wszędzie dobre ale bułka i ser są prawie wszędzie marne/złe. Tu jest inaczej tzn. całość ok

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Jerzy M

Warburger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Warburger? Podziel się wrażeniami!