“bez wątpienia bardzo dobra restauracja”
Winosfera — recenzja

Winosfera
Nr 117 wśród 3 535 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Jeśli szukasz bardzo dobrej kuchni, najlepszej obsług, intymnego miejsca a przy tym pięknego wystroju, to niewątpliwie Winosfera będzie Twoim miejscem. POLECAM!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Monika O

Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Biznesowa kolacja
Przystawki w stole oryginalnie serwowane lecz mini
Teerina z ośmiornica, zabnica czy tatar
Dobra rekomendacja z karty win
Na główne królik w moim przypadku- za smak i podanie gwiazdka extra
Pewien niedosyt na szczęście uzupełnił czekoladowy deser
Minus- przy wejściu zostawiamy płaszcze, 3 kelnerów stało i obserwowało jak sobie radzimy. Szkoda, wystarczyło podejść i asystowac

Polecam choć tylko jako podróż kulinarna

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 810haniab
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite połączenia smaków. Smacznie w szczegolnosci przystawki foie gras, czy terrina z ośmiornicy. Polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, wiolettas904
Zrecenzowano 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miły wystrój ale jedzenie bardzo średnie bez polotu Dorada bez wyrazu, rosół słony a deser to zestaw nie pasujących smaków Zdecydowanie rozczarowanie

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Gradzkdo
Zrecenzowano 11 grudnia 2018

Podczas każdej bytności w Warszawie zachodzę, bo tyle razy bardzo dobrze tam jadłem. Jednak nie sposób zauważyć, że wprawdzie powoli, ale niestety poziom spada. Tym razem miałem zupę z karmelizowanego czosnku, gdzie nie sposób było wyczyć tego czosnku. Na talerzu miałem więc krem, trudny do zdefiniowania, a przecież nie o to chodzi, by tylko kucharz wiedział, co wrzucił do garnka. Po kilku łyżkach zrezygnowałem z dalszego jedzenia. Na danie główne polędwica z jelenia z fasolą zmieszaną z nie wiadomo czym (dziwnie to smakowało!). Mięso w porządku, ale całość absolutnie nie zachwyciła, nie współgrała ze sobą, więc nie dojadłem do końca. I tak myślę, że kucharz zaczyna coraz bardziej wydziwiać, znakiem tego jest np. łączenie polędwicy z jelenia z fasolą, albo podawanie czegoś, co trudno rozpoznać. Owszem, niech zaskakuje, ale pozytywnie.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, JASAWIT

Winosfera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Winosfera? Podziel się wrażeniami!