“Nic specjalnego”
Winosfera — recenzja

Winosfera
Nr 116 wśród 3 575 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miły wystrój ale jedzenie bardzo średnie bez polotu Dorada bez wyrazu, rosół słony a deser to zestaw nie pasujących smaków Zdecydowanie rozczarowanie

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Gradzkdo

Zrecenzowano 11 grudnia 2018

Podczas każdej bytności w Warszawie zachodzę, bo tyle razy bardzo dobrze tam jadłem. Jednak nie sposób zauważyć, że wprawdzie powoli, ale niestety poziom spada. Tym razem miałem zupę z karmelizowanego czosnku, gdzie nie sposób było wyczyć tego czosnku. Na talerzu miałem więc krem, trudny do zdefiniowania, a przecież nie o to chodzi, by tylko kucharz wiedział, co wrzucił do garnka. Po kilku łyżkach zrezygnowałem z dalszego jedzenia. Na danie główne polędwica z jelenia z fasolą zmieszaną z nie wiadomo czym (dziwnie to smakowało!). Mięso w porządku, ale całość absolutnie nie zachwyciła, nie współgrała ze sobą, więc nie dojadłem do końca. I tak myślę, że kucharz zaczyna coraz bardziej wydziwiać, znakiem tego jest np. łączenie polędwicy z jelenia z fasolą, albo podawanie czegoś, co trudno rozpoznać. Owszem, niech zaskakuje, ale pozytywnie.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, JASAWIT
Zrecenzowano 28 października 2018

super wystrój i jedzenie, wejście niepozorne od strony ulicy chłodnej, w środku bardzo przestronnie, dobre jedzenie i miła obsługa. Może nie za tanio, ale to już kwestia wyboru..

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, piotrm2016
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zostalem zaproszonybdo tego miejsca kilka dni temu na spotkanie biznesowe, bylem wielce zaciekawiony co pokażą po tym jak zmienil sie Szef Kuchni,gdyz bedac tu kilkukrotnie bylem zachwycony kunsztem Pana Jakuba Adamczyka poprzedniego Szefa. Ale wszak po takim czasie nie zawiodlem sie, wspaniale jedzenie jak u swietne wina, z pewnoscia tu wrócę, malutki minus za obsluge.
Pozdrawiam i dziekuje

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Zbigniew1976
Zrecenzowano 3 lipca 2018

Piękne wnętrza, świetne pomieszczenia na prywatne eventy na piętrze, miła obsługa- pan który nas obsługiwał wykazał się kulturą osobistą i znajomością karty, co nie jest oczywistością nawet w bardzo dobrych warszawskich restauracjach. Dania bardzo ciekawe i smaczne- pierożki z królika w sosie orzechowym, przegrzebki pod pierzynką z przypieczonego wasabi z dodatkiem kurek, foie gras w czerwonym winie( !?) - danie , którego się obawiałam, bo lubię tradycyjne wersje tego dania, a było ciekawe....wszystko nam smakowało. Maleńki zgrzyt to jakość wina Sauternes ( zaproponowanego przez kelnera) w relacji do ceny 55 zł. Nie jest to tanie wino i mamy tego świadomość, ale wspomniana cena za kieliszek tego proponowanego w Winosferze to pomyłka.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, edyta355

Winosfera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Winosfera? Podziel się wrażeniami!