“Lunch w doborowym towarzystwie”
Winosfera — recenzja

Winosfera
Nr 117 wśród 3 557 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Zostalem zaproszonybdo tego miejsca kilka dni temu na spotkanie biznesowe, bylem wielce zaciekawiony co pokażą po tym jak zmienil sie Szef Kuchni,gdyz bedac tu kilkukrotnie bylem zachwycony kunsztem Pana Jakuba Adamczyka poprzedniego Szefa. Ale wszak po takim czasie nie zawiodlem sie, wspaniale jedzenie jak u swietne wina, z pewnoscia tu wrócę, malutki minus za obsluge.
Pozdrawiam i dziekuje

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Zbigniew1976

Zrecenzowano 3 lipca 2018

Piękne wnętrza, świetne pomieszczenia na prywatne eventy na piętrze, miła obsługa- pan który nas obsługiwał wykazał się kulturą osobistą i znajomością karty, co nie jest oczywistością nawet w bardzo dobrych warszawskich restauracjach. Dania bardzo ciekawe i smaczne- pierożki z królika w sosie orzechowym, przegrzebki pod pierzynką z przypieczonego wasabi z dodatkiem kurek, foie gras w czerwonym winie( !?) - danie , którego się obawiałam, bo lubię tradycyjne wersje tego dania, a było ciekawe....wszystko nam smakowało. Maleńki zgrzyt to jakość wina Sauternes ( zaproponowanego przez kelnera) w relacji do ceny 55 zł. Nie jest to tanie wino i mamy tego świadomość, ale wspomniana cena za kieliszek tego proponowanego w Winosferze to pomyłka.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, edyta355
Zrecenzowano 25 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim restauracja imponuje ilością miejsca i wystrojem, elegancki ale pozostający w prostocie, trafia w moj gust. Miałam okazje zjesc lunch i wszystkie z trzech dań były wyśmienite. Idealnie połączenia smaków. Bardzo polecam zarówno na lunch służbowy jak i spotkania ze znajomymi. Cenowy raczej wysokie ale jakoś dań, obsługi i klimat miejsca to rekompensuje.

Dziękujemy, szeptem_do_ucha
Zrecenzowano 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Fatalna obsługa, sfochowana kelnerka, gwarantowane 12% ekstra za obsługę jeśli ponad 8 osób w pełni uzasadnia zlew klienta

2  Dziękujemy, tomaszsK9503LQ
Zrecenzowano 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedzałem to miejsce kilka razy, za każdym razem coraz gorzej. Dzisiejsza kolacja to bardzo niemiła obsługa, dlugi czas oczekiwania. Same danie dobre więc to olbrzymi kontrast do dziadostwa które restauracja serwuje w zakresie dramatycznego i hamskiego serwisu. NIE POLECAM! NIE POLECAM!

2  Dziękujemy, Mateusz S

Winosfera — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Winosfera? Podziel się wrażeniami!