Le Cedre 84 - Oryginalna Libańska Restauracja
Nr 52 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Libańska, Śródziemnomorska, Grill, Winiarnia
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Parking, WiFi, ogródek letni

Świetne jedzenie!!! Przepyszna jagnięcina i hummus!!! Zawsze jak idziemy do zoo to chętnie odwiedzamy! A dziś zapomniałam zabrać torby z restauracji i Pan Kelner biegł za mną całkiem spory odcinek,żeby mi ją oddać!

Dziękujemy, 861agnesm

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Wybralam sie z kolezanka. Skuszona bardzo pozytywnymi opiniami i opcja dla wegetarian. Zamowilysmy zestaw weganski z czesciowa wymiana pozycji (tu chyle czola bo nie bylo z tym problemu). Przy cenie zestawu 150 zl, jakosc i sposob podania nie do przyjecia. Zakaski zimne (salatka, humusy, fasolka, pasty) byly bardzo zimne, podane wprost z chlodni. Na wilotnych miseczkach ze wzgledu na duza roznice temperatur. Trudno jesc takie danie, no chyba ze sa to nozki. Poza salatka z pietruszka zadne z 6 dan nie mialo konkretnego smaku. Przystawki cieple (gorace byly tylko pikantne ziemniaczki) w temperaturze pokojowej. Humus i pierozki mdle. Przyprawione i to bylo moje najlepsze danie w calym zestawie - obsmazone na pikantnie ziemniaczki. Danie glowne: baklazan z serem bez smaku, falafel taki sobie, ryz jak ryz. Ogolnie wyszlam zwyczajnie zla, bo poza owymi ziemniakami, nic mi nie smakowalo. Uwielbian kuchnie turecką, indyjska, tajska. To byl moj pierwszy raz i nie mam pewnosci czy kiedykolwiek wroce. Na uwage zasluguje wnetrze, jest czysto i naprawde fajny klimat. Pani kelnerka, ktora nas obslugiwala - super. Bardzo Pani dziekuje - dla Pani ocena najwyzsza.

Dziękujemy, VIKI1973VIKI
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Po dłuższym czasie wróciliśmy w to miejsce i okazuje się, że nic się nie zmieniło. Wciąż jedzenie jest bardzo dobre :) Polecam menu degustacyjne. Ale uwaga, musicie przyjść baaardzo głodni, bo to duży zestaw :) Przystawki zimne i ciepłe, danie główne i deser. Wszystko pięknie wygląda i bardzo dobrze smakuje.

Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Obsługa i atmosfera - bardzo miłe. Posiłki różnorodne i smaczne. Odwiedzajac tą restaurację można poczuć orientalny klimat w Warszawie :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, orange73
Zrecenzowano 29 kwietnia 2019

Wspaniałe zestawy - również dla wegetarian. Można posmakować wielu kompozycji smakowych, zamiast jeść jedno główne danie.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Nemezi

Le Cedre 84 - Oryginalna Libańska Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Le Cedre 84 - Oryginalna Libańska Restauracja? Podziel się wrażeniami!