“Pyszne tatary :)”
Restauracja Słony — recenzja

Restauracja Słony
Nr 583 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Delikatesy

Jeśli szukacie miejsca gdzie możecie napić się zimnej wódeczki w luźnej atmosferze a do tego zjeść pysznego tatara lub śledzia to konieczni musicie tutaj wpaść :) jest na prawdę dobrze :)

Dziękujemy, Grzechu T

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niby fajna knajpka na szybki lunch ale ostentacyjne domaganie się napiwku przez kelnera to już gruba przesada, czy naprawdę restauracji nie stać na wynagrodzenie dla kelnerów?

Dziękujemy, 15dariuszm
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019

Nie pierwszy raz odwiedziliśmy restaurację SŁONY. Nie zawiedliśmy się nigdy. Tym razem byliśmy w ramach festiwalu "Restaurant week". Niestety festiwalowe porcje są niezbyt duże i smak w nich zawarty szybko się kończy. Obsługa wspaniała. Przytulnie, dań nie za dużo, a jakość - superrrr.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Waldek J
Zrecenzowano 5 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zaprosił mnie znajomy na lunch. Bardzo fajne miejsce, znakomity lunch ze schabowym za 27 pln. Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Pawel1973
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Wylądowałem tam przypadkiem i zostałem na dłużej. Świetne warszawskie przysmaki oraz obsługa, która potrafi wiele opowiedzieć o swojej kuchni. Genialny śledź oraz sznytki warszawskie- bardzo miłe zaskoczenie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, petersladowski

Restauracja Słony — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Słony? Podziel się wrażeniami!