“Wspaniałe smaki!”
Signature — recenzja

Signature
Nr 107 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

To była jedna z lepszych kolacji w Warszawie, które jadłam. Bardzo przyjemny wystrój, dobra obsługa i niesamowite jedzenie. Miejsce warte odwiedzenia.

Dziękujemy, Emilia K

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sam wystrój tego miejsca powinien być kartą przetargową aby odwiedzić to miejsce.Przepiękne patio z drzewami pomarańczowymi, a także 2 inne sale(każda z nich w innym klimacie).Dania w karcie są podpisane nazwiskami osób takich jak: M.Socha, B.Szyc, A.Lipnicka, A.Sokołowska.Kazde danie jest warte uwagi do tego świetny bar który serwuje drinki jakich tylko dusza zapragnie Deserów lepszych w Warszawie nie zjecie

Dziękujemy, Agnieszka P
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Odwiedzenie Signature był to punkt obowiązkowy podczas naszego kilkudniowego pobytu w Warszawie. Polecili nam to miejsce znajomi. Nie zawiodło nas pod żadnym względem. Wystrój wnętrza bardzo wpasował się w nasz gust i czuliśmy się tam naprawdę dobrze. Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa. No i jedzenie, które przerosło nasze oczekiwania: dania, których nie mieliśmy okazji próbować wcześniej, a co za tym idzie nowe dla nas smaki, wszytko przepyszne no i przepięknie podane. Tarta pralinkowa - deser obowiązkowy! Z pewnością będziemy odwiedzać to miejsce podczas każdej wizyty w Warszawie.

1  Dziękujemy, aniagdo
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Bardzo urokliwe miejsce,swietna obsluga,ktora potrafi doradzic w wyborze,przemila atmosfera.Przepyszne desery (polecam beze Pavlova),kawa i wino.Na pewno tam wroce przy kolejnej wizycie w stolicy.

2  Dziękujemy, sabinadeDe
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Signature odnaleźliśmy dzięki aplikacji Finebite. Szukaliśmy czegoś wyjątkowego na podwójną rocznicę :)
Nasz wybór nas nie zawiódł - jedzenie absolutne TOP, smakowało nam wszystko. Sposób podania Foie Gras szczególnie pomysłowy! Wina dobra. Desery fantastyczne.
Największe ukłony kierujemy w kierunku kelnera Mateusza - gdyby wszystkie restauracje miały taką obsługę, urosłyby conajmniej o rangę w górę :) Chapeau bas Panie Mateuszu, dziękujemy!

1  Dziękujemy, nwawra

Signature — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Signature? Podziel się wrażeniami!