“Smacznie”

Street Restaurant & Club
Nr 1 353 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Międzynarodowa

Poszliśmy tam na Happy hour na piwo :D. Przy okazji zamówiliśmy burgera. Burger dobry, ogromny plus dla obsługi za pytanie o stopień wysmażenia burgera. Obsługa szybka i sympatyczna.

Dziękujemy, Robert K

Zrecenzowano 12 czerwca 2019

Bardzo dobre jedzenie, każdy z nas wziął inne danie i wszystkim smakowało. Ja polecam sałatkę z kaczką, super sos. Bardzo miła obsługa. Duży plus za happy hours w tygodniu, zamawiasz jednego drinka, piwo, wino, a dostajesz dwa.

Dziękujemy, Bozena K
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedzamy ten lokal regularnie ze znajomymi.
Bardzo dobre i ładnie podanie dania, fajne przystawki.
W tygodniu happy hours - do 20:00 dwa alkohole w cenie jednego (ten sam rodzaj).

Dziękujemy, monikag90
Zrecenzowano 13 maja 2019

Mieliście najlepsze tiramisu na świecie. Obłędnie dobre. Jadłam u Was obiady tylko po to, żeby móc na deser tiramisu zjeść:) I wczoraj taki zonk. To już nie tiramisu, tylko ciastko z mdłego kremu! Co się stało? Tyle lat to był mój ulubiony deser, nie chcę już u Was jeść:(

Dziękujemy, Kasia P
Zrecenzowano 8 maja 2019

Moja opinia odnosi się do lokalu Street-a w Blue City. Jedzenie bardzo przeciętne,a obsługa z głośnymi i natarczywymi pytaniami pytaniami ...,, w porządku ?"... lub...,,Smakuje ?" cóż może taki obyczaj.

Dziękujemy, Artur B

Street Restaurant & Club — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Street Restaurant & Club? Podziel się wrażeniami!