“Obiad rodzinny”
Pikanteria — recenzja

Pikanteria
Nr 230 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Obsługa kulturalna i dobrze znająca składniki potraw. Przekąski i dania główne szybko podawane od chwili zamówienia. Potrawy bardzo smaczne (może nawet zbyt obwite ale w umiarkowanych cenach).
W podsumowaniu - jedna z najlepszych restauracji w Warszawie (jeżeli nie najlepsza) na prawej stronie Wisły.

Dziękujemy, Marek Zdzisław J

Jedzenie-kopytka z bobem i kurkami oraz mix pierogów przepyszne, świeże , piwko rzemieślnicze pyszne, duży wybór , naprawdę polecam miejsce

Dziękujemy, AgnieszkaO753
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie wyśmienite, sympatyczna i profesjonalna obsługa. Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce.Niepozorne położenie jest mylące, nie zapowiada tak smacznej kuchni.Warto wybrać się na Saska Kepe specjalnie tam.

Dziękujemy, 170monikao
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jestem klientką Pikanterii od kilku lat. Odwiedzałam to miejsce z grupką znajomych i z bliskimi przy okazji imprez rodzinnych. Zawsze byłam i jestem zadowolona z serwowanych dań, obsługi i ciepłej atmosfery. Przychodząc do Pikanterii czuję się jak u siebie - Panie kelnerki poznają stałych klientow, witają miłym uśmiechem, wszystko działa tak jak trzeba. Ceny są rozsadne, wszystko ładnie podane. Tatar najlepszy w mieście! Koniecznie musicie odwiedzić to miejsce, jeśli będziecie na Saskiej Kępie.

Dziękujemy, Milena J
Zrecenzowano 4 czerwca 2019

Polecam żeberka. Porcja do najedzenia, mięsko takie jakie powinno być, ładnie odchodzące od kości.
Plus becherovka na apetyt.

Dziękujemy, Krzysztof B

Pikanteria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pikanteria? Podziel się wrażeniami!