“Tragedia”

KROLEWSKI restaurant & pub
Nr 1 021 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 3 grudnia 2017

Zdecydowanie nie polecam, dostałam grzańca w włosami, jeden był na kuflu, a drugi w piwie... Niestety menadżer olał sprawę, tłumaczył się, że na kuchni pracuje blondynka, a włos był czarny... Nie usłyszałam nawet słowa przepraszam
Omijać szerokim łukiem

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Ola S

Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pomimo ogólnego niezadowolenia ja bynajmniej nie mam złych odczuć po wizycie w tej restauracji. Doskonała lokalizacja, ceny jak na Stare Miasto w Warszawie standardowe. Na realizację zamówienia długo czekać noe musiałam, podobnie obserwując innych gości również nie czekali na swoje dania dłużej niz przewiduje norma. Obsługa była miła i dosyć sprawna chociaż osobiście lekko zmienilabym system pracy, jednak tą sprawę pozostawie dla szefostwa. Jako wegetarianka mam jednak prośbę o poszerzenie karty o 2/3 dania wegetariańskie, bo nie miałam w czym wybrać. Na pewno wpadnę ponownie

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Natalia C
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Barman nie leje takich proporcji alko jakie są w karcie. Ale o tum zaraz...

Wydawało się, że zatrzymanie się na drinka po rodzinnym spacerze nie powinno wzbudzić większych emocji. A jednak. Kelnerka przyprowadziła nas do stolika, miło. Ale na przyjęcie zamówienia trzeba już było czekać długo. Zwłaszcza, że inni kelnerzy stali obok patrząc w niebo. Mimo wszystko nie mogli przyjąć zamówienia skoro "jesteśmy od innej koleżanki". Zatem inna koleżanka przynosząc drinki, wylała jeden na stolik. Zdarza się. Stała wpatrzona w ten stół i odeszła mówiąc, że musi teraz kogoś zapytać co robi się w takiej sytuacji.

Tyle, że powyższe w ogóle nie wpłynęłoby na negatywną ocenę. Zdarza się. Zamówiliśmy Aperol Spritz. W karcie wyraźnie zaznaczone proporcje. Ni jak nie mogły się zgadzać z rzeczywistością. Aperol składał się głownie z wody. Ale przecież nie udowodnię? Więc jedynie poprosiliśmy kelnerkę by przekazała barmanowi, że to czuć w smaku że oszukuje.

Uśmiechnęła się tylko, powiedziała że przekaże i podała terminal. A tam propozycja pozostawienia napiwku. Na rachunku doliczony serwis 12%. Z tego wszystkiego aż też się uśmiechnęliśmy ;-)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Michał T
Zrecenzowano 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Podczas pobytu w Warszawie chcieliśmy z mężem zjeść coś na Karkowskim Przedmieściu. Wybraliśmy "Królewski" i to był błąd... Zamówiliśmy dwa dania makaronowe, których koszt był ok. 40 zł za jedno danie. Cena nieadekwatna do jakości serwowanych potraw. Tagiatelle z sosem pomidorowym bardziej przypominało zupę pomidorową... Obsługa bardzo przeciętna. I zaskoczenie na koniec: doliczona do rachunku pozycja "serwis", która stanowi 10% kwoty całego zamówienia. Nie mieliśmy ochoty zostawiać napiwku za taką obsługę i taką jakość jedzenia, ale niestety musieliśmy. Szczerze nie polecam!

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Katarzyna_Ksiadz89
Zrecenzowano 2 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Masakra!!! Kelner Ukrainiec kpił z żony ze zamówiła tylko wodę z miętą... po prostu tak lubi wzięliśmy jakieś kawy i ciastka... przeciętne ale najlepsze jest to ze na wszystkich stolikach leży rezerwacja i nikt na nią nie przychodzi... chyba taki sposób na selekcje klientów, nas wpuścili ale 2 starszych pań już nie... może nie wyglądały odpowiednio drogo???

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, kabeusz

KROLEWSKI restaurant & pub — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w KROLEWSKI restaurant & pub? Podziel się wrażeniami!