“Najlepsze sushi, jakie jadłam”
Art Sushi — recenzja

Art Sushi
Zamów online
Nr 87 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi

Byłam już w tym miejscu pare razy i ani razu się nie zawiodłam. Najlepsze sushi, jakie można zjeść w stolicy. Lokalizacja- ścisłe centrum. Ogromny plus za piękny wystrój i bardzo profesjonalną obsługę. Świetne miejsce na lunch, obiad czy kolację. Ceny adekwatne do jakości. Bardzo dobry ramen!

Dziękujemy, salicjas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Art SushiOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziekujemy, bardzo miło nam czytać takie pozytywne opinie o naszym lokalu! :)

Serwowane dania, oparte na najlepszych składnikach. Najlepsza jakość. Restauracja idealna pod każdym względem. Obsługa kelnerska bardzo profesjonalna. Wystrój na duży plus, bardzo elegancki.. W środku niepowtarzalny klimat. Warto odwiedzić tą restaurację ze względu na pyszne sushi i wspaniały klimat:)

Dziękujemy, adamkras
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Art SushiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie!

Moje ulubione miejsce na mapie centrum. Świetna lokalizacja- bardzo blisko dworca centralnego. Obsługa godna pochwały. Pyszne sushi- najlepsze nigiri z białą rybą. Polecam- piękne miejsce!

Dziękujemy, kamiljjjj

Dziękujemy! :)

Najlepsze sushi w Warszawie. Razem z mężem stale bywamy w tej restauracji. Sushi przygotowywane z szacunkiem do produktów, dodatkowo pięknie podane. Bardzo elegancki lokal o wspaniałej atmosferze. Polecam to miejsce na obiad lub kolację

Dziękujemy, smolnak

Dziękujemy bardzo:)

Zrecenzowano 11 września 2019

Smaczne sushi w dobrej cenie. Duży plus za lokalizację i za obsługę. Na pewno polecę to miejsce swoim znajomym..

Dziękujemy, Bielikooooo

Dziekujemy! :)

Art Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Art Sushi? Podziel się wrażeniami!