“Świeże i smaczne”
Art Sushi — recenzja

Art Sushi
Zamów online
Nr 91 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi

Smaczne sushi w dobrej cenie. Duży plus za lokalizację i za obsługę. Na pewno polecę to miejsce swoim znajomym..

Dziękujemy, Bielikooooo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Art SushiOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziekujemy! :)

Zrecenzowano 7 września 2019

Wyjątkowa restauracja. Idealna na lunch, czy romantyczną kolację z drugą połówką. Bardzo uprzejma obsługa. Obsługiwała nas pani, która z chęcią nam doradziła i pomogła wybrać zamówienie. Co do samego sushi..moje ulubione. Mogę śmiało powiedzieć- najlepsze sushi w stolicy! Polecam każdemu

Dziękujemy, oskisowinski

Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię!

Zrecenzowano 4 września 2019

Dobre Sushi, może nie wybitne, ale dobre. Także dobre dania kuchni azjatyckiej. Nie liczcie na długą i dobrą listę deserów. Niestety zmieniono wystrój, w tym oświetlenie, jest mało przytulnie, nastrój raczej zimny. Zgubił się też gdzieś miły manager.

Dziękujemy, Wojtek C
Zrecenzowano 2 września 2019

Uwielbiam tą restaurację, a fakt tak świetnej lokalizacji tym bardziej do mnie przemawia. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie, pani pomogła mi wybrać danie, które oczywiście w 100% spełniło moje oczekiwania. Sushi pyszne- świeże i z dobrych składników. Polecam!

Dziękujemy, kasiapawlowskak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Art SushiOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Uwielbiam tą restaurację. Jedzenie zawsze świeże, pięknie podane. Wystrój bardzo gustowny i klimatyczny. Naprawdę, chce się wracać!

Dziękujemy, wszymonw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Art SushiOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Staramy się najlepiej, jak możemy.
Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie!

Art Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Art Sushi? Podziel się wrażeniami!