“Dobre sushi”
Art Sushi — recenzja

Art Sushi
Zamów online
Nr 86 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Sushi
Zrecenzowano 4 września 2019

Dobre Sushi, może nie wybitne, ale dobre. Także dobre dania kuchni azjatyckiej. Nie liczcie na długą i dobrą listę deserów. Niestety zmieniono wystrój, w tym oświetlenie, jest mało przytulnie, nastrój raczej zimny. Zgubił się też gdzieś miły manager.

Dziękujemy, Wojtek C

Zrecenzowano 2 września 2019

Uwielbiam tą restaurację, a fakt tak świetnej lokalizacji tym bardziej do mnie przemawia. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie, pani pomogła mi wybrać danie, które oczywiście w 100% spełniło moje oczekiwania. Sushi pyszne- świeże i z dobrych składników. Polecam!

Dziękujemy, kasiapawlowskak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Art SushiOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Dziękujemy :)

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Uwielbiam tą restaurację. Jedzenie zawsze świeże, pięknie podane. Wystrój bardzo gustowny i klimatyczny. Naprawdę, chce się wracać!

Dziękujemy, wszymonw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. gości, Art SushiOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Staramy się najlepiej, jak możemy.
Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Na pewno odwiedzę to miejsce po raz drugi z moimi znajomymi, aby pokazać im tą cudowną restaurację. Obsługa bardzo miła, zainteresowana klientem.
Piękny wystrój. Moim zdaniem bardzo ekskluzywna restauracja w centrum Warszawy.

Dziękujemy, Maciej A

Niezwykle nam miło czytać takie wpisy :)

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce.
Wszystko pyszne i świeże najlepsze sushi, jakie jadłam. Obsługa bardzo sympatyczna, pomocna oraz dbająca o klienta.
Dbałość o każdy szczegół sprawia, że naprawdę chce się wracać.
Wpadnę do Was przy najbliższej możliwej okazji!

Dziękujemy, wojcikddorota
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OskarTomczak, Kierownik ds. PR, Art SushiOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo :)

Art Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Art Sushi? Podziel się wrażeniami!