“Tragiko-komedia”
Giovanni Rubino — recenzja

Giovanni Rubino
Nr 2 388 wśród 3 156 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 19 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Najzabawniejsza restauracja w jakiej byłem!!! Czas oczekiwania 50 minut, napoje otrzymaliśmy po 30 minutach naprawdę dramat nie polecam i więcej tam nie zawitam. Upalny dzień dla żony zamówiła napój orzezwienie a dostała zupe z jabłek i mięty a co najlepsze podaja ciepłe piwo butelkowe :) szkoda gadać kelner biedny przy zamówieniu piwa redds dla znajomej na pytanie czy jest malinowy czy cytrusowy powiedział że nie wie bo on alkoholu nie pije i się nie zna :) polecam omijac ten lokal z daleka i wybrać coś innego.

Dziękujemy, Tomasz B

Zrecenzowano 20 maja 2017

Na pana cottę i lody czekaliśmy 40min, mimo, że w restauracji nie było w ogóle gości. Sami wcześniej musieliśmy upominać się o menu i o to by złożyć zamówienie. Kelner zamiast zajmować się gośćmi i czuwać czy mają wszystko, był zajęty rozmowami z koleżankami, które przyszły do niego w odwiedziny. Zamawiając deser który należy tylko wyjąć z lodówki (pana cottę) i lody (nałożyć do miseczki) czekaliśmy 40 min mimo kilkukrotnego upominania. Ceny bardzo wysokie, nie współmierne do jakości. Ponadto przez te wszystkie nerwy zostawiłam na stoliku, na ogródku jedną rzecz, dzwoniłam z drogi do kelnera, że po nią wracam, jednak mimo obietnic, że poczeka na mnie po zamknięciu, gdy przyjechałam restauracja była zamknięta, a kelner zamiast schować do środka rzecz jaką zostawiłam zostawił ją na dworze i o dziwo ktoś ją ukradł zanim zdążyłam ją odebrać. Porażka.

1  Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano 17 maja 2017

Bardzo miła obsługa. Bardzo dobre lekkie jedzenie. Pizza na bardzo cienkim cieście, a makaron bardzo lekki - nie tłusty. Ceny dość wysokie, ale jak to w Warszawie.

Dziękujemy, Mateusz Z
Zrecenzowano 15 maja 2017 z urządzeń przenośnych

W pascie malo skladników a pizza mala i przypalona. Ceny bardzo drogie. 40 zł za pizze? Za drogo. Pizza mala ok 25 max 30 cm srednicy. Odradzam to miejsce

1  Dziękujemy, Dominik S
Zrecenzowano 27 marca 2017

Prośba - przekażcie wszystkim swoim znajomym, aby omijali tę knajpkę szerokim łukiem. Wczoraj byliśmy z rodzinką na Starówce i postanowiliśmy wpaść gdzieś na pizzę. Wybraliśmy niestety tę restauracyjkę ... Ceny wystrzelone w kosmos - pizze ok. 40 zł, świeży sok 16 zł !!!. Pizze okazały się okropne - spalone, masa sera i odrobina dodatków. Najgorsze jakie jadłem w swoim życiu !!! Ponadto w jednej pizzy zabrakło tuńczyka, a w drugiej boczku, a przynajmniej ich nie znaleźliśmy. Dodatkowo wszechobecny brud, pajęczyny przy kinkietach, butelka z oliwą kleiła się, jakby była wysmarowana 'superglue'. Obsługa mocno niezadowolona ze swojej pracy, wszystko robi od niechcenia. Generalnie MASAKRA!!! Nie wiem jak ta knajpka się utrzymuje w takim miejscu, nie mogę zrozumieć właściciela, który pozwala na taki stan rzeczy. Dopiero później sprawdziłem opinie w internecie, wszystkie są prawdziwe w 100 %.

Dziękujemy, lpielacha

Giovanni Rubino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Giovanni Rubino? Podziel się wrażeniami!