“Rewelacja ”
Trattoria Rucola — recenzja

Trattoria Rucola
Nr 280 wśród 3 531 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pod bardzo niepozornym na visus wystrojem kryje się doskonała kuchnia włoska. Doskonałe makarony oraz pizza , zaspokoiła nawet gusta tych najbardziej wybrednych - dzieci. Do tego rewelacyjne zupy i świetna obsługa. Było na tyle smacznie, że podczas 2 dniowego pobytu w Warszawie dwa razy skusiliśmy się na to miejsce. Ceny średnie, porcje w normie. Zdecydowanie polecamy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, krzysztof_poznan_pol

Zrecenzowano 17 lutego 2019

Wasze włoskie jedzenie to jakaś marna podróba. Dawno nie spotkałem tak nie uprzejmej obsługi. Czekaliśmy na same przystawki ponad godzinę na drugie danie kolejną. Po zamówieniu deseru który podobno jest gotowy i od zaraz "kelnerka" miała nam go podać trwało to ponad 30 min. Pomijam problemy z żołądkiem po waszych "specjałach'' a syf w łazience gorzej niż na centralnym...

1  Dziękujemy, FilipM641
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Pyszna pizza, świetna atmosfera i bardzo miła obsługa. Na pizzy dużo dodatków, wszystko świeże i bardzo smaczne.
Gorąco polecam to miejsce!

Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 3 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre tagiatelle i sympatyczna obsługa. Polecam zarówno na spotkanie ze znajomymi jak i na randkę.

Dziękujemy, Littlebeak
Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna miejscówka z dobrą pizzą, szybka i sprawna obsługa, czas oczekiwania krótki, jednak nie jest to miejsce, które powala na kolana.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, jasiczkens

Trattoria Rucola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Rucola? Podziel się wrażeniami!