“Jest ok”
Trattoria Rucola — recenzja

Trattoria Rucola
Nr 294 wśród 3 534 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Sprawnie, pysznie, miło. Pyszna pizza, obsługa sympatyczna. Ceny adekwatne do jakości. Idealne miejsce na rodzinny obiad, wieczorne wyjście. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 575elwirap

Zrecenzowano 22 października 2018

Idealna pizza z truflami. Ciasto cienkie, smaczne. Produkty świeże. Risotto idealne. Obsługa bardzo miła. Czas oczekiwania krótki.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Mark W
Zrecenzowano 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Pizza z krewetkami za duze pieniądze po czym dostałyśmy ciasto z sosem pomidorowym, ponieważ krewetki były tak małe, ze należałoby je oglądać pod lupą. Obsługa nieprzyjemna- kelnerka miała wręcz do Nas pretensje, ze cokolwiek komentujemy, ponieważ u nich przeciez „krewetki są krojone”. Pizzerman stwierdził, ze krewetki zapewne zmniejszyły się do takich rozmiarów w piecu. Znam w stolicy mnóstwo miejsc z fantastycznym jedzeniem za niewielkie pieniądze.
Tutaj nigdy więcej

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Olga S
Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

Fenomenalne jedzenie. Pyszna pizza, niebanalne sałatki i świetny makaron. Świeże i świetnej jakości składniki. Miła obsługa. Nie ma się do czego przyczepić. Miejsce zdecydowanie godne polecenia.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, karolinak371
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018

Bardzo smaczna pizza, w sam raz do delektowania się prostotą tego dania we włoskim stylu. Smaczne desery. Jest spory kącik dla dzieci, więc TR to idealne miejsce na rodzinny wypad. Obsługa zawsze na posterunku. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, 246maciekm

Trattoria Rucola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Trattoria Rucola? Podziel się wrażeniami!