“Kolacja weekendowa”

Restauracja Warszawa Wschodnia Mateusz Gessler
Nr 130 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Francuska, Polska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

W sobotni wieczór wybraliśmy się we czworo do restauracji: to był doskonały wybór. Policzki wołowe podane z kluskami i pure z groszku, cielęcina - duża porcja! W sosie kurkowym z kapustą to prawdziwe rarytasy, tatar wołowy i ośmiornica z grilla podana na sałacie z papryką, pomidorkami i pesto to przystawki, które polecam przede wszystkim, dobra zupa i grzyby w śmietanie. Dodatki to wspaniałe wina.
Poza tym obsługa pomocna, dyskretna i profesjonalna w każdym calu. Lubię to wracać, ponieważ wysoki poziom od lat ten sam.

1  Dziękujemy, Zakopis
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MateuszGesslerTeam, Kierownik ds. gości, Restauracja Warszawa Wschodnia Mateusz GesslerOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Pięknie dziękujemy!

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne menu degustacyjne do tego dobre białe wino. Rewelacyjny tatar. Polecam i jeszcze kiedyś tu wrócę...

1  Dziękujemy, nekosh00

Pięknie dziękujemy!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super ale brudno. Markizy czarne od brudu, stoliki brudne. Przed wejściem do lokalu ogromna dziura mało co moja żona nogi nie złamała

1  Dziękujemy, Robertkonieczny

Dziękujemy za opinię oraz informację. Dołożymy wszelkich starań aby takie sytuacje nie miały miejsca.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia - ale bez entuzjazmu. Lokal posiada spora cześć na zewnątrz, co jest na plus, cisza okolicy i miłe otoczenia jest bardzo pozytywne. Z miejscem parkingowym nie powinno być problemu choć trafić trudno. Jedzenie średnie - biała kiełbasa nie z chrzanem - tylko w zalewie chrzanowej bez smaku białej kiełbasy. Krewetki bardzo smaczne ale twarde. Bardzo fajny pomysł na podanie bobu - jednak przysmażony na patelni jest bardzo suchy, można by do niego podawać np. masło czosnkowe

Dziękujemy, Ssiwek

Dziękujemy za opinię oraz cenne wskazówki :) Mamy nadzieję zobaczyć się ponownie :)

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hmmm. Liczyłem na coś więcej.

Karta dań dla mnie za krótka. Trochę ciężko było mi coś wybrać. Wybrałem steka. Bardzo, bardzo smaczny, ale czas oczekiwania to 50min. Wiem, wiem - to nie fastfood, ale warto zaznaczyć przy zamawianiu. Osoba, która przybiosła danie, bardzo zaradnie wytłumaczyła sytuację, mimo, że ja grzecznie czekałem.

Obsługa. Nie odpowiadała mi. Poza osobą, która przybiosła steka po godzinie. Ten Pan był kompetentny. Inni trochę natchnieni, z wysoko podniesioną głową. Nie preferuję takiego stylu. Był też taki moment, że od 3 do 6 panów z obsługi stało przy stoliku przed wejściem do restauracji śmiało się i rozmawiało. Mnie to nie zachęca.

Dziękujemy, marcint22

Pięknie dziękujemy za opinię oraz informację. Wyciągniemy wnioski i mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się w zupełności spełnić Pańskie oczekiwania :)

Restauracja Warszawa Wschodnia Mateusz Gessler — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Warszawa Wschodnia Mateusz Gessler? Podziel się wrażeniami!