“Bez kalkulatora wstęp wzbroniony!”
Bierhalle - CH Arkadia — recenzja

Bierhalle - CH Arkadia
Nr 1 259 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Po pracy poszliśmy coś zjeść i się napić. Każdy zamawiał osobno. Ja dostałem swój rosół w bardzo gorącym talerzu, ale rosół chłodny. Podobnie z pierogami. Na dodatek miały być z wody ale byly wysuszone. Mikrofala w takiej knajpie???
Na koniec kelner, mimo naszej prośby, że każdy płaci za siebie, poszedł i stworzył jeden długi rachunek. Ponownie poinformowalismy, że każdy płaci za siebie. Kelner powiedział, że musimy sobie sami policzyć kto ile płaci!! Do tego był bardzo niemiły. Poprosiliśmy managera. Mistrz rozwiązywania problemów zaproponował, że przyniesie nam KALKULATOR!
Dopiero po kilkunastu minutach przyszedł inny kelner z kalkulatorem i sam policzył kto ile płaci. W marketach są samoobsługowe kasy, w Bierhalle mamy nowy rodzaj samoobsługi.

Dziękujemy, marcinl759

Smaczny i obfity lunch za 23,50 zł, to naprawdę gratka w Centrum Warszawy. Wystrój wnętrza bardzo przyjemny, a obsługa miła. Do tego lokalne piwo. Trzeba tylko uważać, by nie dostać go w litrowym kuflu. jeśli jest pogoda, to polecam lunch w ogródku.

Dziękujemy, tur07_13

Miła i szybka obsługa.
Jedzenie bardzo dobre. Szczególnie polecam ostre skrzydełka BBQ ( są obłędne). Cenię to miejsce również za browar. Polecam Serdecznie ☺️☺️☺️

Dziękujemy, Kasiulka921
Zrecenzowano 9 września 2019

Mieszane mamy uczucia po wizycie w BA. Kelner ze wschodu szybki, zainteresowany i sympatyczny. Do tego Pana nie można mieć zastrzeżeń. Podobnie jak i do wystroju. Można niestety mieć i do jedzenia i do piwa. Piwo niestety średnie, lepsze niż wielko firmowe sikacze ale dużo gorsze niż piwa rzemieślnicze. Jedzenie też jedynie dostateczne. Porcje są duże (jak i cena) ale Żeberka wieprzowe w sosie BBQ średnie, Placek piwosza średni, schabowy średni. I tak to wszystko podsumowując jest średnio.

Dziękujemy, Bartek W
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

25 sierpnia 2019-ku naszemu oburzeniu,stan toalet(męskiej i damskiej)był nie do przyjęcia że względu na smród moczu.

1  Dziękujemy, Anna K

Bierhalle - CH Arkadia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bierhalle - CH Arkadia? Podziel się wrażeniami!