“Cykliczne spotkanie towarzyskie”
Bierhalle - CH Arkadia — recenzja

Bierhalle - CH Arkadia
Nr 1 291 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Browar restauracyjny bierhalle arkadia serwujący wlasne piwo. Obsługa miła i sympatyczna zawsze usmievhnieta. Piwo ma ogół dobre. Przekąski smaczne, ale czasem maleją.czas miło spędzić można w lokalu lub w ogródku. Dla fanów meczy różnego rodzaju telewizory.

Dziękujemy, ArekMomot

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Nie ma jak w Bierhalle tutaj bawię się wspaniale. Piwo marcowe polecamy i przekąski są wspaniałe.....

1  Dziękujemy, Sebastian M
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Fajny klimat, doskonałe piwo marcowe;) obsługa bez zastrzeżeń;) niby w galerii handlowej a jednak fajne miejsce na piwo ze znajomymi;)

1  Dziękujemy, Monika G
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Dobre piwo i jedzenie. Co zamówić - to zależy co kto lubi.
Miła obsługa, mówiąca po angielsku. Pan Adam dobrze leje piwo do kufii i jest dowcipny.

Dziękujemy, zofigraczyk
Zrecenzowano 1 czerwca 2019

Restauracja nieprzyjazna dzieciom, w dniu dzisiejszym rozstawione w całej Restauracji baloniki, Dzieci jedzą za darmo. Zamówiliśmy dziecku menu dla dzieci- menu zastało doliczone do rachunku. Pytam się kelnera dlaczego musieliśmy zapłacić za menu dla dziecka a on na to, że za darmo dzieci jedzą tylko jeśli dorośli zamówią danie główne. W menu, które otrzymaliśmy nie było takiej informacji, dziecko dostało balonik. Poprosiłam o kierownika i proszę o wyjaśnienie dlaczego mimo, że w całej restauracji są baloniki( 1 czerwca- dzień dziecka, restauracja jest obok wielkiego placu zabaw dla dzieci) musieliśmy zapłacić za jedzenie. Odpowiedz Pana brzmi, że to marketing. Mówię Panu, że to kłamstwo, że powinna być informacja w karcie a on, że dla niego to tylko marketing (marketing kosztem dzieci). Po rak kolejny mówię, że to kłamstwo kosztem dzieci a on, że to tylko dla niego marketing. Mówię Panu: że opisze to a on się uśmiecha i mówi, proszę bardzo, że dla niego to tylko chwyt marketingowy. Podałam Panu balonik z adnotacją aby schował sobie w tyłek a on z uśmiechem na ustach, że właśnie mój zobaczył .
Sprawę przekaże dalej do spraw konsumenckich, napiszę też oficjalne pismo do osób odpowiedzialnych za restaurację oraz opiszę na każdej możliwej stronie. Apeluje do wszystkich aby nie chodzili do tej restauracji, jest to firma która robi marketing kosztem dzieci z uśmiechem na ustach. Kwota mała, ale wstyd dla firmy wielki. Kierownik bezczelny i jak sam parę razy podkreślił, cała sytuacja dla niego to tylko marketing, chwyt marketingowy.
W załączeniu zdjęcie balonika. Mam nadzieje, że po dzisiejszej sytuacji informacja będzie dodawana do menu, sprawdzę to za jakiś czas. Bezczelna obsługa, bez kwalifikacji do reprezentowania firmy tej klasy.

Dziękujemy, ela19800123

Bierhalle - CH Arkadia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bierhalle - CH Arkadia? Podziel się wrażeniami!