“Najlepsze makarony w Warszawie”
Kotłownia — recenzja

Kotłownia
Zamów online
Nr 225 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019

Kotłownie odkryłem przypadkiem a teraz jest to mój numer 1 na Warszawskiej mapie gastronomicznej.
Często wracam tam z żoną na cudowne makarony.
Ceny nie są najniższe ale są warte każdej wydanej złotówki.
Kotłownia wszystko przygotowuje bardzo dobrze ale to makarony graja tam pierwsze skrzypce. Polecam na każdy rodzaj posiłku :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, PiotrK3765

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kotłownię odwiedziałam drugi raz.Ostatnio byłam tam ponad rok temu , gdybym wtedy miała wystawić ocenę byłaby dobra.Po ostatniej wizycie mam mieszane uczucia. Jak na piątek wieczor restauracja dosyć pusta, atmosfera w srodku tak posępna ,ze wybralysmy stolik na dworze .Zamówilysmy z koleżanka sałatki z wołowina . Niestety nieciekawe, mało składników a porcje śmiesznie małe , byłam rozczarowana tym co zobaczyłam . W smaku takie sobie . Za to cena sałatki sugerująca coś innego .Może zle wybrałam a może po prostu to miejsce smakowo nie dla mnie .

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Świetne miejsce z pysznym jedzeniem, miłą obsługą i klimatycznym wnętrzem. Polecam zarówno na spontaniczny lunch, jak i romantyczną kolację.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Radosław L
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to nasze sekretne miejsce na Żoliborzu . Jedzenie jest naprawdę przepyszne , nigdy się nie zawiedliśmy i mam nadzieje , ze tak pozostanie . Obsługa bardzo miła i dyskretna , jest jeden minus, stolik trzeba rezerwować zdecydowanie wcześniej .

Dziękujemy, malgorzatam76
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Postanowiliśmy odwiedzić z żoną to miejsce za namową koleżanki. Z menu wybraliśmy owoce morza z makaronem. Dania smaczne, ładnie podane. Stolików jak na taki mały lokal za dużo. Pomimo małej ilości osób kelner musiał się mocno gimnastykować chodząc pomiędzy stolikami. Na koniec cena dań i piwa. Jak dla mnie, jest drogo. Następnym razem 2 razy się zastanowię czy znów odwiedzę ten lokal.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, okimarcin

Kotłownia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kotłownia? Podziel się wrażeniami!