“Rewelacja”
Vege Miasto — recenzja

Vege Miasto
Nr 3 wśród 44 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dania bardzo oryginalne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli nawet nie lubisz kuchni wegetariańskiej to warto przyjść. Jedyną wadą jest dosyć mały lokal.

Dziękujemy, BartNiczy
  • Więcej języków

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak naprawdę byliśmy obok w Cafe miasto ale to zasadniczo to samo menu, wlasciciel itp. Na przystawkę warzywa w cieście, całkiem spoko. Natomiast dania główne, ziemniaki pieczone z nadzieniem oraz bataty z dodatkami, no mega słabo. Mój batat był ok ale sam w sobie, bo zalany taka ilością sosu że żal pisać, ryż jako dodatek chyba sprzed wczoraj, sałatka że wszystkiego co było pod ręką znów zalana kupa sosu... Naprawdę wizualny dramat a smak jak z baru mlecznego (nie obrażajac ich). Na deser ciasto, bardzo smaczne, oraz na plus Pani kelnerka, bardzo miła. Może inne danie są lepsze ale nie sądzę. Wybraliśmy się tu zamiast do Leonardo Verde i to był błąd. Ale mamy porównanie.

Dziękujemy, 696krzysztofj
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam Vege miasto! Przepyszne jedzenie, miła obsługa. Produkty zawsze świeże, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, juliakosel
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Jedzenie proste i smaczne. Porcje duże, co sprawia że czujesz się najedzony przez długi czas. Obsługa bardzo sprawna. Nawet przy dużej ilości klientów czas oczekiwania na zamówienie jest krótki.

Dziękujemy, Anka S
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie, nie za długi czas oczekiwania, bardzo dobrze przyprawione, bardzo dobrze duże porcje i placuszków z gryki i warzyw z woka. Polecam

Dziękujemy, monikad497

Vege Miasto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vege Miasto? Podziel się wrażeniami!