Warszawa

“Klimatyczne miejsce w centrum”
Restauracja Sofra — recenzja

Restauracja Sofra
Nr 221 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Turecka
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

To niewielka restauracja w centrum oferująca kuchnie tzw śródziemnomorską co w praktyce oznacza i pizzę i dania kuchni tureckiej. Niestety jakość kuchni troszkę odstaje od klimatu wnętrza. Może to wyjątkowa sytuacja ale mój szaszłyk z jagnięciny jak i bakłażan z grila były ledwo muśnięte ogniem i trudno było je zjeść prawie surowe. Na szczęście obsługa jest wrażliwa na głos konsumenta i chętnie reaguje proponując wymianę dania
Fantastyczny w smaku jest chlebek turecki i musaka.

Dziękujemy, Kriss S

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Sofry przychodzimy w porze lunchu. Mają tu zestaw lunchowy, zupa do wyboru, drugie danie, deser, herbata. Drugie danie można takze zamienic na te z karty glownej. Jedzenie bardzo smaczne i ciekawie podane w rozsądnej cenie, polecam, duza roznorodnosc. Pomimo iz chodze tam od przeszlo roku, dania nie powtarzaja sie.

Dziękujemy, ald0nad
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo dobre dania wegetariańskie i dobra, życzliwa i sprawna obsługa. Wnętrze z pomysłem. Ładne stare kafelki na podłodze i piękne stoły z drewna.

Dziękujemy, Katarzyna Z
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie, polecam! Delikatnie za gorąco w lokalu... może lepiej zamknąć okna i włączyć klimatyzacje? to pytanie do obsługi...:)

Dziękujemy, Radek197777
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Moja ukochana śniadaniowa knajpa. Przychodzę tu regularnie, bo to jak tu karmią wręcz uzależnia. Dla mnie doskonałe miejsce na niedzielne niespieszne śniadanie w gronie znajomych. Szwedzki stół oferuje ferię smaków i niesamowity wybór opcji. Śniadania mają klimat bliskowschodni - jest tu mnóstwo warzyw na wszelkie sposoby, hummusy, pasty i sałatki. Mięsożercy też głodni nie wyjdą. Do tego pyszne pieczywo, aromatyczna kawa i soki. Przyznam, że od znajomych słyszałam też same superlatywy co do menu z karty (wygląda bardzo apetycznie), jednak ja póki co nie miałam okazji wpaść tu na cos innego niż śniadanie.

Dziękujemy, JAGSzevc

Restauracja Sofra — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Sofra? Podziel się wrażeniami!