“Knajpa słaba, jak na tak dobrą lokalizację”
Zachcianek Pierogarnia — recenzja

Zachcianek Pierogarnia
Nr 354 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto

Brudne sztucce, ogólnie lokal nie zadowala czystością. Ogólnie słabo, jak na tak dobrą lokalizację. Obsługa miła.

Dziękujemy, adamkras

Bardzo dobre krewetki bigos jak u Mamy bardzo małe klimatyczne miejsce dziękujemy Mateuszowi za profesjonalny serwis na pewno wrócimy polecam

Dziękujemy, juliapow
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobre pierogi z owocami jadłem z jagodami drugie pierogi były z kapusta i grzybami. Przystępne ceny i duże porcje polecam. Kelner Mateusz bardzo pomocny i profesjonalny

Dziękujemy, Robert D
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra Polska kuchnia. Duże porcje Gulasz z dzika pyszny pstrąg świeży bardzo dobrze przyrządzony. Sałata z kozim serem duża i bardzo smaczna. Profesjonalna i miła obsługa pana Mateusza. Wrócimy

Dziękujemy, Patryk M
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byliśmy wczoraj z żona na kolacji jesteśmy bardzo mile zaskoczeni bardzo duża i urozmaicona deska serów. Pyszne krewetki i super pierś z kaczki różowa i miękka. Kelner Mateusz wie co polecić bardzo profesjonalna obsługa. Wrócimy tutaj.

Dziękujemy, Krystian T

Zachcianek Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zachcianek Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!