“Polecam”
Zachcianek Pierogarnia — recenzja

Zachcianek Pierogarnia
Nr 354 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobre pierogi z owocami jadłem z jagodami drugie pierogi były z kapusta i grzybami. Przystępne ceny i duże porcje polecam. Kelner Mateusz bardzo pomocny i profesjonalny

Dziękujemy, Robert D

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra Polska kuchnia. Duże porcje Gulasz z dzika pyszny pstrąg świeży bardzo dobrze przyrządzony. Sałata z kozim serem duża i bardzo smaczna. Profesjonalna i miła obsługa pana Mateusza. Wrócimy

Dziękujemy, Patryk M
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byliśmy wczoraj z żona na kolacji jesteśmy bardzo mile zaskoczeni bardzo duża i urozmaicona deska serów. Pyszne krewetki i super pierś z kaczki różowa i miękka. Kelner Mateusz wie co polecić bardzo profesjonalna obsługa. Wrócimy tutaj.

Dziękujemy, Krystian T
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Bardzo dobre pierogi z jagodami i wiśniami jadłam mieszane. Koleżanka wzięła sałatę z kurczakiem tez bardzo dobra. Kelner Mateusz polecił nam drinki zachciankowy czar i long island tez super. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Andziuxxxx
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Świetne jedzenie na Starym Mieście schabowy oraz żeberka wyśmienite super obsługa dzięki Mateusz za płacenie dań . Napewno wrócimy polecam.

Dziękujemy, bartosz2016111

Zachcianek Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zachcianek Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!