“Smaczna kolacja”
Zachcianek Pierogarnia — recenzja

Zachcianek Pierogarnia
Nr 354 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Stare Miasto
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo dobra Polska kuchnia. Duże porcje Gulasz z dzika pyszny pstrąg świeży bardzo dobrze przyrządzony. Sałata z kozim serem duża i bardzo smaczna. Profesjonalna i miła obsługa pana Mateusza. Wrócimy

Dziękujemy, Patryk M

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Byliśmy wczoraj z żona na kolacji jesteśmy bardzo mile zaskoczeni bardzo duża i urozmaicona deska serów. Pyszne krewetki i super pierś z kaczki różowa i miękka. Kelner Mateusz wie co polecić bardzo profesjonalna obsługa. Wrócimy tutaj.

Dziękujemy, Krystian T
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Bardzo dobre pierogi z jagodami i wiśniami jadłam mieszane. Koleżanka wzięła sałatę z kurczakiem tez bardzo dobra. Kelner Mateusz polecił nam drinki zachciankowy czar i long island tez super. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Andziuxxxx
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Świetne jedzenie na Starym Mieście schabowy oraz żeberka wyśmienite super obsługa dzięki Mateusz za płacenie dań . Napewno wrócimy polecam.

Dziękujemy, bartosz2016111
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Byliśmy ostatnio z chłopakiem na obiedzie. Zamówiliśmy schabowego, który był wyśmienity oraz sałatkę z krewetek które również były pyszne. Kelner Mateusz, wie co polecić, aby pysznie zjeść. Polecam tą knajpę!

Dziękujemy, agncie

Zachcianek Pierogarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zachcianek Pierogarnia? Podziel się wrażeniami!