“Pyszna polska kuchnia!”
Specjały Regionalne — recenzja

Specjały Regionalne
Nr 37 wśród 3 565 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Serwujemy tradycyjną polską kuchnię w oparciu o wysokiej jakości surowce. Część surowców stanowią produkty rolnictwa ekologicznego.
Zrecenzowano 14 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce aby spróbować polskich specjałów. Jedzenie pyszne, pieknie podane i przyrządzone w bardzo tradycyjny sposób. Jedno z niewielu miejsc, które rzeczywiście promuje smaczną polską kuchnie w Warszawie. Idealne miejsce by ludzie z zagranicy zachwycili się polską kuchnią. Duże porcje. Zamawiając na przystawkę chleb ze smalcem i ogórkami kiszonymi, rosół, żurek w chlebie oraz mix pierogów, byliśmy bardzo najedzeni w dwie osoby. Rachunek jak na Warszawę wyglądał bardzo rozsądnie. Szczerze polecam!!!

Dziękujemy, grejczu

Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu z większa grupka znajomych (12 osób) i nie było ani jednej niezadowolonej osoby!
Począwszy od przystawek - pyszny tatar i śledziki oraz inne specjały, poprzez dania główne - od schabowego, golonka, kaczka, wyśmienity gulasz lubelski, po deser!
Na dodatek szef poczęstował nas wspaniałymi świeżym jagodziankami! Palce lizać!
Kelner był bardzo miły i profesjonalny!

Dziękujemy, Sulami79
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zwykle takie miejsca wyglądające na typowo polskie mają ściągnąć jednorazowych turystów, jakoś tam nakarmić, przyzwoicie skasować.... i tyle. Tymczasem zaskoczenie, obsługa miła i profesjonalna, dania naprawdę smaczne i do tego trochę zbyt duże, ceny nie zabijają, chociaż to Nowy Świat. W sumie silne cztery z plusem, dla lubiących ciężkie polskie jedzenie miejsce na pewno warte odwiedzenia!

Dziękujemy, JarekP_12
Zrecenzowano 28 maja 2019

bardzo dobre jedzenie, super obsługa - widać zaplecze kuchni, wiec nic się nie ukryje, spędziliśmy tu super popołudnie z całą rodziną.

Dziękujemy, Lu S
Zrecenzowano 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udana kolacja ze sporą grupą międzynarodową. Mieliśmy miejsce na piętrze, tylko dla nas. Super obsługa i dobre jedzenie. Dodatkowo zorganizowano nam minirecital Anny Hameli:)

1  Dziękujemy, T1249HIpaulinas

Specjały Regionalne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Specjały Regionalne? Podziel się wrażeniami!