“Bardzo dobre miejsce spotkanie we dwoje.”
Specjały Regionalne — recenzja

Specjały Regionalne
Nr 37 wśród 3 532 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Serwujemy tradycyjną polską kuchnię w oparciu o wysokiej jakości surowce. Część surowców stanowią produkty rolnictwa ekologicznego.
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fenomenalny żur w chlebie i mix pierogów. Przemiła obsługa. Rozsądne ceny. Możliwość podziału porcji na pół. STANOWCZO BARDZO POLECAM!!!
Dziękujemy za przesympatyczną i profesjonalną obsługę naszemu kelnerowi Pawłowi :-)

Dziękujemy, mz0909

Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Późnym wieczorem, nawet w środku tygodnia lokal był wypełniony ludźmi. Kelner pozytywnie zaskoczył nas dobierając nam czerwone wino z Polski, z winnicy Turnau na Pomorzu, naprawdę regionalne podejście do specjałów. Nasz stolik był usytuowany tu obok Włocha, Rosjanki i brytyjskich paru rodzin. Nasz kelner Paweł swobodnie podpowiadał wybór nie tylko nam, ale również w paru innych językach innym gościom. Przyjemnie się słuchało jego wiedzy o winach, doświadczeń wyciągniętych z pracy w francuskich winnicach. Zaskoczył nas płynną obsługą zarówno w języku hiszpańskim jak o francuskim. Klasa!

Dziękujemy, Gregg_the_Boy
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Smaczna kuchnia polska. Bardzo ciekawy, surowy wygląd z elementami regionalnymi. Dobra lokalizacja. Prawie zawsze zabieram tam gości z Azji, żeby mogli zasmakować polskiej kuchni. Doskonała obsługa kelnerska, taka "z jajem".

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, micwoz
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019

wybrałem - jak się okazalo trafnie- w poszukiwaniu próbki "polskiej kuchni" dla moich gosci zza granicy. Udąlo sie. Precyzyjnie utrzymana rezerwacja. Gustowny i adekwatny wystrój - ludowy ale nie banalny. Smaczne dania,również te proste. Przepyszne, bodaj nalepsze jakie jafłem Flaki. Możliwośc podziału porcji na pół- to wązne dla jedzących mniej. Sypatyczna obsługa, chwalimy naszą miłą, zachęcająćą i przytomną kelnerkę Martynę

Dziękujemy, Daniel W
Zrecenzowano 5 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie świetny klimat kelnerzy bardzo mili szczególnie Pan Janusz pozdrawiam i polecam

Dziękujemy, Damian D

Specjały Regionalne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Specjały Regionalne? Podziel się wrażeniami!