“Dobre jedzonko i świetna obsługa ”
Specjały Regionalne — recenzja

Specjały Regionalne
Nr 38 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Serwujemy tradycyjną polską kuchnię w oparciu o wysokiej jakości surowce. Część surowców stanowią produkty rolnictwa ekologicznego.

Bardzo przyjemnie spędzony czas, w dobrej atmosferze, przy świetnym jedzeniu i bardzo miłej obsłudze, polecam i gorąco pozdrawiam Pana kelnera Pawła!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, everythingbuteunet

Fantastyczna kuchnia i przemiła obsługa - częściowo z Poznania :-)
11 listopada poczuliśmy się tutaj jak w domu, gdzie "na Świętego Marcina-rogal i gęsina". Spędziliśmy tu wieczór w doborowym towarzystwie nieformalnej zwyciężczyni telewizyjnej Debaty Warszawskiej, która męża ma z Poznania :-)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, ziutekd
Zrecenzowano 28 października 2018

Kuchnia polska, smacznie. Porcje w sam raz jeśli chodzi o mnie, czyli nie do syta. Obsługa miła z uśmiechem, nie czekałem zbyt długo mimo dużego ruchu. Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Sebastian I
Zrecenzowano 19 września 2018

Podczas pobytu w Warszawie mielismy okazje odwiedzic restauracje. Bardzo mila obsluga ( nasza kelnerka Paula bardzo przesympatyczna, usmiechnieta i pomocna), czysta restauracja. Duzy wybor regionalnych polskich przysmakow. Wszystkie dania podane prezentacyjnie i w przystepnej cenie. Na pewno mozna sie najesc. Zamowilismy flaczki, golonke, kotlet schabowy oraz okoniki - wszystkie dania przyszly gorace i kazdy byl najedzony. Moj syn na deser zamowil lody- ktore robione sa w restauracji - przepyszne!
Polecam kazdemu kto chce zjesc po polsku w domowej atmosferze.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Ewa K
Zrecenzowano 7 września 2018

ceny mają z kosmosu, restauracja koncentruje się pod turystów, mało Polaków, mały lokal ale duży ogródek,

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, JanekOldak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arek S, Kierownik, Specjały RegionalneOdpowiedź udzielona 7 września 2018

Szanowny Panie, w trosce o jakość dań korzystamy z najlepszych polskich produktów - w tym produkty rolnictwa ekologicznego (m.in jaja, nabiał). Mieścimy się w zabytkowej kamienicy, w związku z tym nie jesteśmy w stanie mieć więcej miejsca. Zachęcamy do spróbowania naszych dań i jesteśmy pewni że ich jakość i smak Pana przekona.

Specjały Regionalne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Specjały Regionalne? Podziel się wrażeniami!