“Dobry wybór ;)”
Specjały Regionalne — recenzja

Specjały Regionalne
Nr 38 wśród 3 289 Restauracje (Warszawa)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Serwujemy tradycyjną polską kuchnię w oparciu o wysokiej jakości surowce. Część surowców stanowią produkty rolnictwa ekologicznego.
Zrecenzowano 1 sierpnia 2018

Byłam kilka razy i nigdy nie wyszłam rozczarowana. W okolicy starego miasta łatwo jest trafić na miejsca reklamujące się "regionalną kuchnią" ze względu na turystów, w których ceny są wygórowane a jedzenie co najmniej niespecjalne. Specjały Regionalne absolutnie do takich miejsc nie należą ;) Warto tam pójść z gościem z za granicy, który będzie zainteresowany polskim tradycyjnym jedzeniem - a menu zachwyci również i każdego tubylcę od dziada pradziada ;)

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, MariaO2458
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arek S, Kierownik, Specjały RegionalneOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2018

Dziękujemy za wizytę i czas poświęcony na napisanie recenzji. Zapraszamy ponownie, mając nadzieję że nie rozczarujemy a zainteresujemy czymś ciekawym (ostatnio serwujemy m.in. pielmieni).
do zobaczenia

Zrecenzowano 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce z niepowtarzalną atmosfera. Jedzenie bardzo smaczne. Pierogi i mięsa wyśmienite. Czulem się tez naprawdę dobrze obsłużony. Miejsce na przyzwoity obiad rowniez w kontekście biznesu. Polecam!

Dziękujemy, Bednaar

Dziekujemy za wizytę i rezenzję Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wreszcie polska kuchnia ze swoimi dobrociami, nie tylko schabowy:)
Pyszne zupy a ryba palce lizać. Kaczuszka jak marzenie. Polecam

Dziękujemy, Renata B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arek S, Właściciel, Specjały RegionalneOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2018

Dziękujemy za wizytę i napisaną recenzję. Zapraszamy ponownie na spróbowanie naszych dań sezononwych - pierogów z jagodami, chłodnika, etc.

Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam!! Super miła atmosfera, bardzo sprawna obsługa a przede wszystkim rewelacyjne typowo POLSKIE jedzenie!! Wszystko świeże i pachnące ! Okonki po prostu palce lizać !!!!!

Dziękujemy, Ignacy07
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Arek S, Kierownik, Specjały RegionalneOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2018

Dziękujemy za wizytę i recenzję. Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 3 lipca 2018

Jedzenie w porządku, choć dla mnie za słone (zwłaszcza ziemniaki). Porcje nieduże, jak na takie ceny. Obsługa miła. Co do samego lokalu: zapachy nieprzyjemne, much było wyjątkowo dużo i a stoliki poukładane dość ciasno. Karta dostępna online mocno się różniła od tej dostępnej na miejscu, więc nie ma śladu już po Sękaczu na który mieliśmy ochotę.

Dziękujemy, DanusiaZabcia

Dziękujemy za wizytę i recenzję, wykorzystamy Państwa uwagi aby poprawić komfort gości. W najbliższych dniach zaktualizujemy naszą stronę internetową. Zapraszamy ponownie

Specjały Regionalne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Specjały Regionalne? Podziel się wrażeniami!