“Na lunche !”
Kafka Cafe — recenzja

Kafka Cafe
Zamów online
Nr 7 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 8 lutego 2019

Bardzo lubię to miejsce latem, gdzie można usiąść nieopodal Starego Miasta i spokojnie wsunąć lunchyk. ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Kaiwobukaj

Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna kawiarnia z dobrą kawką i pysznymi kanapkami. Miejsca zarówno w lokalu, jak i na zewnątrz. Polecam

Termin wizyty: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, WeAreJustGoingAround
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018

Byliśmy ze znajomymi na śnaidaniu i muszę przyznac, że było warto. Smacznie, przystępne ceny, miła obsługa, jednym słowem super. Na pewno wrócę nie raz:)

Termin wizyty: marzec 2018
4  Dziękujemy, aniae87
Zrecenzowano 18 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na śniadaniu. Bardzo dobre i duże, kawa wyśmienita. Klimat bardzo luźny, oryginalny. Minus za brak możliwości rezerwacji miejsc; skoro tak mało stolików to dlaczego nie można tego wprowadzić?

Termin wizyty: styczeń 2018
4  Dziękujemy, Robert B
Zrecenzowano 9 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bylysmy z koleżanką na drugim śniadaniu. O 11:30 byly jeszcze ze 3 stoliki wolne, później juz bylo ciezko z znalezieniem miejsca. Sniadania w cenie ok 16pln, za dwa tosty z odrobiną salatki. Sok duzy wyciskany grejfrutiwo-pomaranczowy 13 pln. Miła obsługa, sprawna. Ładny widok z okien kawiarni. Polecam:)

Termin wizyty: styczeń 2018
2  Dziękujemy, Mrowka1977

Kafka Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Kafka Cafe? Podziel się wrażeniami!