“Najlepsza włoska pizza w stolicy”
Spokojna 15 — recenzja

Spokojna 15
Zamów online
Nr 1 293 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Pizza
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do tego miejsca się wraca. N]ezobowiązujący wystrój lokalu, miła i bardzo wyrozumiała obsługa kelnerska no i pizza... Cieniutkie a lekko chrupiące ciasto wg autorskiego przepisu, zawsze świeże składniki + lampka chlodnego młodego wina prosto z beczki. Wszystko warte grzechu obrzarstwa

Dziękujemy, organizatorka

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Byliśmy dzisiaj w okolicach 15 z nadzieją na późny lunch. Pierwsze co rzuciło się w oczy to brudny, zakurzony stolik- poprosiliśmy o przetarcie, z czym nie było problemu.
Zamówiliśmy pizzę oraz makaron z krewetkami, lemoniadę i bezalkoholowe piwo...Pizza okazała się poprawna, makaron natomiast okropny ( szczerze tak niesmacznego dania nie jadłam w restauracji a jadam dość często) proszę sobie wyobrazić smak przypalonego czosnku, pietruszki, przypalonych krewetek pomieszanych z dużą ilością soku z cytryny i pokrytego serem...jak dla mnie kompozycja wręcz wstrętna. Poprosiłam Panią Kelnerkę o zmianę dania, tym razem padło na pizzę...Po około 5 minutach dostarczono mi półsurową małą pizzę Vesuvio z kawałami czerwonej cebuli i niemalże świeżymi kawałami pieczarek, wyglądało to bardziej jak sałatka niżeli pizza. Poprosiłam Panią Kelnerkę o "dopieczenie" pizzy, chwilę później pojawił się jakże uśmiechnięty Pan Kierownik i stwierdził "że chyba restauracja nie posiada niczego co zadowoli moje gusta" i, że "pizzę moją przed chwilą próbował i jest ona taka jaką zazwyczaj serwują ( o zgrozo!;) i że może mi zostać podana nowa pizza dopieczona" poprosiłam o to grzecznie. Minęło kolejne 5 minut i na moim stole wylądowała ta sama pizza, bardziej podgrzana z WYGRYZIONYM przez Pana Kierownika fragmentem....tak, dostałam pizzę z dziurą w środku!! Brak mi słów, bo w życiu mnie tak nie obsłużono....Na szczęście przychylnie potraktowano naszą prośbę o niepłacenie rachunku. Na odchodne usłyszałam od nadal uśmiechniętego Pana Kierownika "no rachunek prawdopodobieństwa jest taki, że czasem się zdarza że komuś nie dogodzimy..." Omijajcie!!! Strach się bać :( !!!! :(

Dziękujemy, KatrinaKa81
Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Styl podania dość oryginalny jak zamawiasz zupę to otrzymasz ją razem z drugim i wtedy możesz zdecydować co będziesz jeść zimnego. Ale dobra, myślę będzie przynajmniej smacznie. Nieststy nie było schabowy oblepiony toną panierki, zero przypraw schab prosto w bułkę i na patelnię o soli i pieprzu kucharz zapomniał. Do tego stare ogrzewane twarde jak kamień ziemniaki--niejadale plus stare buraki też bez smaku,bardzo możliwe, że zostały świeżo wypakowane z pudełka jako domowe. Tragedia nigdy więcej.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych pizzy jakie jadlem w Warszawie. Spoko kuchnia, szczegolnie gnocchi. Ogromny ogrod. Goraco polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Marek Ł
Zrecenzowano 7 listopada 2018

Bardzo fajne miejsce, na uboczu Powązek. Jedzenie jest bardzo dobre, wielkim plusem jest posiadanie animatorki które super bawią się z dziećmi (robią wypieki w piecu z pizza)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, kamilf19

Spokojna 15 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Spokojna 15? Podziel się wrażeniami!