“Nie bardzo”

Curry House Kuchnia Indyjska
Zamów online
Nr 166 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Na początku przywitał nas klejący się stół i brak serwetek.
Kelnerka pomyliła dania.
Bardzo drogo.Nie polecam.

Dziękujemy, Jacek G

Zrecenzowano 8 lipca 2019

Smaki Indii są niepowtarzalne, różnią się od siebie choć mają tę samą nazwę. W Curry House dania są smaczne, świeżo przygotowane. Polecam, warto spróbować.

Dziękujemy, margret21
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Zdecydowanie jedzenie tylko na wynos bo sam lokal nie zachwyca a wybrednych może nawet wystraszyć :),ale dania mają pyszne ,szczególnie dania z pieca tandor.Jeżeli ktoś ze chce skorzystać z toalety odradzam :)))).Samo jedzenie jak najbardziej polecam .

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Nigdy więcej! zamówienie z dostawą która nigdy nie dotarła a goście przy stole - żenada :( zamówienie zrobione o 13:30 z dostawą na 15:30-16:00 po pierwszym telefonie zapewnienie że kierowca jest już w drodze niestety ale po trzecim telefonie po upływie ponad godziny od wyznaczonej godziny dostawy okazuje się że zamówienie nawet nie jest przygotowywane.

Jeśli masz ochotę zjeść to zastanów się dwa razy czy chcesz tu zamówić!

Dziękujemy, beatachp
Zrecenzowano 19 maja 2019

wybrałam się w kwietniu zachęcona poprawnymi ocenami znalazłam się w lokalu obsługa super byłam po godz. 17 niedziela potrawy szybko wjechały na stół zamówiłam jak zwykle do dania chlebek pszenny byłam ku końcówce dania i chlebka i znalazłam włos w chlebku. bleeeee oczywiście nie zapłaciłam za chlebek za resztę zamówienia: tak. Od kucharza w ramach rekompensaty zaproponowano mi mango lessi - no nie i jeszcze raz nie

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jaostola

Curry House Kuchnia Indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Curry House Kuchnia Indyjska? Podziel się wrażeniami!