“Smacznie”

Curry House Kuchnia Indyjska
Nr 85 wśród 2 963 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Spróbowałem tylko sera indyjskiego i naan z masłem ale było bardzo smaczne. Aromatyczne i odpowiednie. Faktycznie jest słabiutki wygląd knajpy ale w Indiach byłby to luksusowy budynek. Polecam ale.m nie na romantyczną kolacje.

Dziękujemy, Bartek J

Zrecenzowano 9 kwietnia 2018

Miejsce bardzo pozytywnie nas zaskoczyło :). Z niepozornej knajpki wyszliśmy bardzo najedzenie i zadowoleni.

Dziękujemy, Horacy Z
Zrecenzowano 18 marca 2018

Miejsce bardzo niepozorne, przy pierwszej wizycie, znajdując się pod wskazanym adresem, zastanawialiśmy się gdzie jest ta restauracja, która tyle osób nam polecało ;-) i byliśmy zaskoczeni kiedy okazało się, że stoimy obok. Ostatecznie bardzo pozytywne wrażenia kulinarne. Jedzenie przepyszne, chyba jak dotąd numer 1 jeżeli chodzi o indyjskie restauracje. Polecam!

Dziękujemy, Beata P
Zrecenzowano 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Przypadkiem trafiliśmy do Curry House szukając odmiany od codziennego menu.
Trafiliśmy do miejsca, które na pierwszy rzut oka nie zachęca - faktycznie przypomina budkę z kebabem niż fajną restauracyjkę. Ewidentnie właściciel przestał inwestować w wygląd lokalu. Ma prawo o ile ma inne argumenty by przyciągać gości. A tych było sporo i przewinęło się też wiele osób biorących na wynos.
Na szczęście nie zdezertowaliśmy przed zamówieniem. Warto było spróbować kilku przystawek - przepyszne aromaty i doskonale doprawione. Wybrałam ryż cytrynowy i krewetki - cudne. Zjadłam trzy razy więcej niż normalnie bo nie dało się tak po prostu zostawić ...
Czuć że to oryginalne smaki w rękach kogoś kto ma pojęcie o tej kuchni!
Wrócę na pewno na jedzenie ale zamknę oczy na niezbyt piękny wygląd otoczenia ;-)

Dziękujemy, Orinka
Zrecenzowano 4 lutego 2018

... na kolacje przy winie nie można liczyć. Lokal nie posiada alkoholu. Jedzenie smaczne, ceny własciwie podobne do innych lokali tego typu. Jeśli chodzi o sam lokal i wystrój, no cóż, nastawiłam się na bardziej klimatyczną restaurację, tym czasem bardziej przypomina to budke chińską z indyjskim wystrojem i muzyką rodem bollywood. Obługa miła, wszystko sprawnie. ocena 4.

Dziękujemy, smacznego2018

Curry House Kuchnia Indyjska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Curry House Kuchnia Indyjska? Podziel się wrażeniami!