“Uroczo i smacznie”
Izumi Sushi — recenzja

Izumi Sushi
Nr 111 wśród 3 565 Restauracje (Warszawa)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opis: Izumi oznacza po japońsku źródło, coś co daje początek nowemu. Znak ten zapisuje się dwoma ideogramami, które symbolizują wodę koloru białego, a więc spienioną, taką która rześko wytryska u źródła.
Wybraliśmy tę nazwę, bo pragniemy zaszczepić na gruncie polskim prawdziwe i naprawdę smaczne sushi. Sushi, które swoim smakiem pozwoli naszym Gościom odkryć i poznać piękno tkwiące w prostocie kuchni japońskiej.
Zrecenzowano 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Izumi Sushi na ulicy Biały Kamień to wyjątkowe miejsce, gdzie w ciszy i otoczeniu naturalnej zieleni można zjeść wyjątkowo dobre sushi. Wspaniałe miejsce na każdą okazję. Przesympatyczna obsługa! Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, bluebird4007

Zrecenzowano 21 stycznia 2019

Przepiękne wnętrze zbudowane wokoło drzew, które mają po kilkadziesiąt lat. Super architektonicznie zaprojektowana przestrzeń z dużą ilością światła i niecodzienną atmosferą. Wyśmienite jedzenie łączące kuchnię japońską oraz dania pochodzące z innych krajów azjatyckich, przygotowywane na modę europejską, jednakże w bardzo dobrym stylu. Dla tych co chcą spędzić obiad z małymi dziećmi, zarówno w środku, jak i na zewnątrz zorganizowane miejsca do zabawy. Obsługa dobrze wyszkolona i bardzo uprzejma.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Marejaki
Zrecenzowano 21 grudnia 2018

Miejsce godne polecenia. Pysznie, urokliwie i wykwintnie. Stara palmiarnia gdzie mieści się restauracja wygląda pięknie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Freedom755533
Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zaczne od przepięknego, klimatycznego lokalu. Byliśmy pierwszy raz ale jeszcze tu wrócimy!.
Sushi bardzo smaczne, świeże. Rolki mogłyby być mniejsze jak dla mnie. Przepyszna jaśminowa herbata i wszystko podane tak jak powinno być. Bardzo dobry standard.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, renatka21
Zrecenzowano 15 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal jedyny w swoim rodzaju, jakbyśmy siedzieli w palmiarni. Jestem pod wrażeniem wielkości restauracji. Menu ciekawe, rozbudowane, można znaleźć tradycyjne sushi jak i dania na ciepło. Jakość potraw poprawna, nic nie zaskoczyło mnie na plus. W lokalu dość zimno. Ceny wysokie, jak na taką suszarnię. Obsługa dobra.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Cabrolajna

Izumi Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Izumi Sushi? Podziel się wrażeniami!