“Sobota po południu ”
Bar Mleczny Familijny — recenzja

Bar Mleczny Familijny
Nr 45 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Takiego baru mlecznego to nie widziałam. Cennik wywieszony przy wejściu to ok, potem idziesz do kasy i mówisz co chcesz A potem przez okienko, więc nie widzisz co tam jest , zostaje nałożone to co zamówione. Zazwyczaj wszytko w barach widać, pierwszy raz taka sytuacja. Ze stołu na którym odkłada się resztki, wyjadal je jakiś Pan ... nie zbyt pachnący. Bar jest dość mały. Plastikowych sztućców nie było a metalowymi po tym co napisałam wyżej nie polecam jeść. Jedzenie, bo zanim się zadziało kilka dziwnych sytuacji , próbowaliśmy zjeść to nic specjalnego. Ceny nie byly specjalnie niższe niż w pizzerii a lepiej dołożyć 20 złoty i zjeść w normalnych warunkach. Wystrój jak z filmu Mis, może po za przykreconymi łyżkami . Nie polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 501ewak

Zrecenzowano 19 lutego 2019

Jedzenie jak u mamy - polecam! Tanio, szybko, czysto i ten wyjątkowy klimat! Na pewno wrócę, jak tylko znów będę w Polsce!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Ola Z
Zrecenzowano 25 września 2018

Bar jak to bar, średnio jakościowo. Ma być dużo i tanio. Mimo wszystko, jeden z bardziej obleganych na nowym świecie i całkiem na poziomie jak dla przeciętnego Kowalskiego :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, marlenka504
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Miła obsługa, niskie ceny,spore porcje, zdecydowanie można się najeść. Część b. dobra, część - nieświeża, przynajmniej wczorajsza. Polecam ogórkową: 5/5, pomidorowa: 4/5, ziemniaki z sosem chrzanowym: 5/5, kompot: 5/5, buraczki: 1/5, mintaj z surówką: 1/5, fasolka szapargowa: 1/5, kotlet mielony z surówką: 1/5, kompot. Mimo wszystko, spróbowałabym raz jeszcze. Ocenę podbijam za miłą i sprawną obsługę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, OlaManchester
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Idąc po Nowym Świecie zgłodnialem i postanowiłem pójść do takiego lokalu który mnie uwiedzie reklamą, hasłem, ceną lub zapachem. Tak stało się przy Barze Familijnym, fantastycznie pachniało obiadem. Tani bar mleczny w centrum miasta. Zamówiłem barszcz z fasolą, barszcz jak na mój gust zbyt słodki a fasolą drobna jednak całość zjadliwa. Na drugie danie wątróbka z surówką marchewkową, niestety wątróbka była smażoną wcześniej więc nie miała oczekiwanego smaku. Spróbowałem też nóżki z kurczaka, która smakowała jak podsmażana, zapewne to dla tego, że czekała po przygotowaniu w podgrzewaczu. Duży plus za to, że jako jeden z nielicznych barów mlecznych w Warszawie zachował swój PRL-owski klimat. Z całą pewnością ceny w tym lokalu są bardzo dobre.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, rexxxlpl

Bar Mleczny Familijny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny Familijny? Podziel się wrażeniami!