“Ma być tanio”
Bar Mleczny Familijny — recenzja

Bar Mleczny Familijny
Nr 45 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Zrecenzowano 25 września 2018

Bar jak to bar, średnio jakościowo. Ma być dużo i tanio. Mimo wszystko, jeden z bardziej obleganych na nowym świecie i całkiem na poziomie jak dla przeciętnego Kowalskiego :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, marlenka504

Zrecenzowano 18 czerwca 2018

Miła obsługa, niskie ceny,spore porcje, zdecydowanie można się najeść. Część b. dobra, część - nieświeża, przynajmniej wczorajsza. Polecam ogórkową: 5/5, pomidorowa: 4/5, ziemniaki z sosem chrzanowym: 5/5, kompot: 5/5, buraczki: 1/5, mintaj z surówką: 1/5, fasolka szapargowa: 1/5, kotlet mielony z surówką: 1/5, kompot. Mimo wszystko, spróbowałabym raz jeszcze. Ocenę podbijam za miłą i sprawną obsługę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, OlaManchester
Zrecenzowano 2 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Idąc po Nowym Świecie zgłodnialem i postanowiłem pójść do takiego lokalu który mnie uwiedzie reklamą, hasłem, ceną lub zapachem. Tak stało się przy Barze Familijnym, fantastycznie pachniało obiadem. Tani bar mleczny w centrum miasta. Zamówiłem barszcz z fasolą, barszcz jak na mój gust zbyt słodki a fasolą drobna jednak całość zjadliwa. Na drugie danie wątróbka z surówką marchewkową, niestety wątróbka była smażoną wcześniej więc nie miała oczekiwanego smaku. Spróbowałem też nóżki z kurczaka, która smakowała jak podsmażana, zapewne to dla tego, że czekała po przygotowaniu w podgrzewaczu. Duży plus za to, że jako jeden z nielicznych barów mlecznych w Warszawie zachował swój PRL-owski klimat. Z całą pewnością ceny w tym lokalu są bardzo dobre.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, rexxxlpl
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny bar mleczny. Jedzenie smaczne jak w domu. Zestaw 2 danie około 13 zł. Porcje duże i wszystko świerze.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Katarzyna I
Zrecenzowano 12 sierpnia 2017

Są miejsca do których chodzi się jeść i zaspokoić po prostu fizyczną potrzebę dostarczenia sobie kalorii. Są też miejsca, które odwiedza się po to, by oprócz najedzenia się, przeżyć coś jeszcze.
Familijny zdecydowanie należy do tych pierwszych. Jak jestem w centrum i nie mam czasu na restauracje, a po prostu chcę sam zjeść, to idę tutaj. Bardzo tanio, domowe jedzenie, poprawne. Smakiem i formą podania nie powala, jest po prostu dobre. I takie ma być, bo to nie jest restauracja aspirująca do nie wiadomo czego, tylko jadłodalnia.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, 78EsKa

Bar Mleczny Familijny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bar Mleczny Familijny? Podziel się wrażeniami!