Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Lokalizacja blisko lotniska, bardzo dobry dojazd. Smaczne i bardzo urozmaicone śniadania już od wczesnego ranka, co jest dużym plusem. Z tylu hotelu zadbany park. Pokój nie przypadł mi do gustu, bardzo mały metraż. Cena za pokój wysoka, dodatkowo trzeba płacić 60 zł za parking.

Wskazówka dotycząca pokoi: Sugeruję zwrócić uwagę na metraż zamawianego pokoju.
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Aleksandra W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarcinFiuk, Kierownik sprzedaży, Sound Garden HotelOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Pani Aleksandro, dziękujemy za pozostawienie opinii. Nasze pokoje są bardzo oryginalne i to prawda, dość kompaktowe. Polecamy skorzystanie z pokoju Mezzo albo Grande przy kolejnym pobycie gdzie będzie miała Pani do dyspozycji więcej przestrzeni.

Pozdrawiamy.

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Hotel jest optymalnym wyborem dla chcących wpaść na weekend do Warszawy. Przystępna cena, darmowy parking sobotnio-niedzielny, dobre połączenie kolejką podmiejską i nocnym transportem z centrum, możliwość szybkiego zameldowania przez kiosk elektroniczny. Słowem SMART.
Pokój standardowy niewielki, ale urządzony z głową - fajny pomysł z ruchomym panelem sterującym światłem. Łazienka miła, choć mało intymna - przeszklona ściana wychodzi prosto na łóżko. Śniadania tylko do 10, więc dla niedzielnych śpiochów wyzwanie.

Dziękujemy, Krzysztof P

Panie Krzysztofie, dziękujemy za pozostawienie opinii.
Cieszymy się, że pokoje przypadły Panu do gustu i mógł Pan tak sprawnie do nas dotrzeć.

Mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem!

Zrecenzowano: 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny, nowoczesny, czysty i cichy. Pokój mały, ale urządzony z pomysłem. Robi wrażenie. Natomiast Panie pracujące w recepcji pasują moje pozytywne wrażenie. Zameldowanie się w hotelu zajęło mi sporo czasu, bo nie można było odnaleźć mojej rezerwacji. Nie zostałam poinformowana kiedy i gdzie jest śniadanie, o której kończy się sobą hotelowa. Nie dostałam zaproszenia na bezpłatną kawę powitalną, o czym dowiedziałam się że strony internetowej hotelu. A przede wszystkim przydzielono mi pokój niższej kategorii, mimo że zapłaciłam za wyższą. Obie panie zrobiły na mnie wrażenie osób mało uprzejmych, z lekceważącym stosunkiem do klienta. Wielka szkoda. No hotel może konkurować z naprawdę dobrymi sieciami jak Puro. Niestety, jak często się zdarza, zawiódł element ludzki.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 79Olga1979
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MarcinFiuk, Kierownik sprzedaży, Sound Garden HotelOdpowiedź udzielona 1 lipca 2019

Pani Olgo,

Dziękujemy za pozostawienie opinii o pobycie w Sound Garden Hotel.
Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani ponownie, a my zadbamy o to, aby "mieszane uczucia" zamienić w "genialne wrażenia".

Pozdrawiamy!

Zrecenzowano: 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z dobrą lokalizacją i łatwym dojazdem z centrum Warszawy. Zorientowany na organizacje konferencji - takie odniosłem wrażenie. Uprzejma i dyskretna obsługa. Pokoje niewielkie ale maksymalnie funkcjonalne.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, zenonl647

Panie Zenonie,

Dziękujemy za pozostawienie opinii.
Słusznie Pan zauważył, jesteśmy obiektem mocno nastawionym na organizację konferencji ;)
Cieszymy się, że Pana pobyt był udany i zapraszamy ponownie ;)

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem kilkudniowe szkolenie w tym hotelu. Pierwsze wrażenie takie sobie. Sale szkoleniowe małe i spory tłum ludzi na korytarzach a w salach zamiast ściany szyba. Po zameldowani i wejściu do pokoju ponownie zdziwienie. Pokój szeroki na długość łóżka. Ale z czasem zacząłem o tym myśleć i zmieniłem zdanie. Szuflady na walizki pod łóżkiem. Wszystko potrzebne do noclegu jest na miejscu. Pokój służy do spania a do tego wszystko w pokoju jest na swoim miejscu. Pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie tez na śniadanie bardzo dobre. Obiad na dole w restauracjach biznesowych bardzo różnorodny. Każdy znajdzie to o czym sobie pomyśli. Ceny w restauracjach przyjazne kieszeni. Bar na dole trochę za wcześnie zamykany. Trochę wolno działa recepcja jak jednak chcemy z niej skorzystać. Hotel reklamuje się ze można się zameldować i wymeldować bez korzystania z obsługi.
Z pewnością warto się tu zatrzymać będąc w Warszawie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, JurekMa

Panie Jurku,

Dziękujemy za pozostawienie opinii, jak się z czasem okazało - pozytywnej :)
Faktycznie nasze pokoje są z tych mniejszych, ale zyskują przy bliższym poznaniu.

Zapraszamy ponownie!