Zrecenzowano: 21 lipca 2018

Obsługa bardzo miła i pomocna. Pokój hotelowy wyciszony na maksa, można było się porządnie wyspać. Łóżka bardzo wygodne. Brama garażowa otwierana przez połączenie telefoniczne, nie działała i musiałem czekać na innego lokatora z pilotem, który wpuścił mnie na parking. Do tego parking źle zorganizowany, ludzie nieświadomie stają na środku drogi pożarowej przy okazji blokując inne pojazdy i uniemożliwiając wyjazd.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, dyziom
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, General Manager, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 22 lipca 2018

Drogi dyziom,

Przede wszystkim dziekuję za pobyt w naszym hotelu. Cieszę się, że załoga Leonardo Royal przysłużyła się do komfortowego odpoczynku w stolicy. Przepraszam za niedogodność związaną z parkingiem i mam nadzieje, iż mimo to będziemy mogli gościć Pana ponownie!

Zrecenzowano: 25 czerwca 2018

Bardzo dobra lokalizacja. Pokój duży, czysty, świetny widok z okna (27 piętro), łóżko bardzo wygodne. Łazienka czysta i przestronna, grzejnik działał sprawnie. Brak żelazka i deski do prasowania w pokoju. Klimatyzacja głośna, brak możliwości wyłączenia jej z poziomu pokoju. Na szczęście miła i uczynna obsługa potrafi zmniejszyć nawiew tak, że go nie czuć i nie słychać (bardzo szybka reakcja recepcji po zgłoszeniu tej niedogodności). Wi-fi bez problemu logowaniem i szybko działające. Wymagający korekty domykacz drzwi wejściowych - opuszczony uniemożliwia pełne otwarcie szafy.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, I8784PEjanb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, General Manager, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2018

Drogi Janie B,

Serdecznie dziękuję za komentarz po pobycie w naszym hotelu. Jest mi niezmiernie miło, iż mimo drobnych niedogodności spełniliśmy Pana oczekiwania. Mam nadzieję móc gościć Pana ponownie przy okazji kolejnej wizyty w stolicy.

Zrecenzowano: 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Recepcja bardzo miła i uczynna, pokój na 27 piętrze z ładnym widokiem na Warszawę w budowie. Łazienka bardzo czysta, pokój z dużą ilością miejsca. Generalnie polecam. Śniadania bardzo dobre. Dobry stosunek ceny do jakości.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Łukasz R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, General Manager, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 18 kwietnia 2018

Panie Łukaszu,

Serdecznie dziękuję za skorzystanie z naszych usług oraz komentarz, szczególnie na temat personelu.

Do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano: 5 marca 2018

Gościłem w tym hotelu 2 razy w 2017 roku. Zalety to przestronne pokoje i po dwa biurka w pokoju. Bardzo dobra lokalizacja. Bardzo dobre ceny i wygodne łóżka.
Do wad zaliczyłbym wystrój łazienki (kabiny prysznicowe przypominają raczej standard hostelu niż hotelu 4*. Mieszkałem raz w pokoju z łazienką z taka kabiną a raz w pokoju z wanna (rozwiązanie dużo lepsze lepiej).

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Krzysztof K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, Dyrektor generalny, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 6 marca 2018

Panie Krzysztofie K,

Przede wszystkim dziękuję za lojalność! Jesteśmy na początku swojej przygody z marką Leonardo i mam nadzieje, że z czasem uda się przearanżować/ zmodernizować łazienki.

Pozdrawiam i do zobaczenia ponownie!

Zrecenzowano: 2 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziłam 2 noce i znalazłam same plusy ;)
- wygodne łóżko i poduszki
-piekny widok na Warszawę
-duży przestronny pokój
- czysto
-cicho
-wszędzie blisko
-miła obsługa
Polecam, ja przy okazji też wręce spowrotem!

Termin pobytu: luty 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Magg05

Droga Magg05,

Serdecznie dziękuję za słowa uznania i do zobaczenia wkrótce!