Zrecenzowano 11 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Niewatpliwie najwiekszym atutem bylo sniadanie klasyczne w formie szwedzkiego stolu i obsluga.
Sam hotel nie zasluguje na 4 gwiazdki, widac ze lekko zurzyty, odrapane sciany, w kabinie windy wydrapany penis, wykladziny w czesci wspolnej brudnawe, w pokoju nie da sie wylaczyc nawiewu(nie zwiazany z klmatyzacja), caly czas huczy, sciany cienkie jak papier, slychac wszystko co sie dzieje na korytarzu i w pokojach obok, generalnie jak sie znajdzie mozliwosc noclegu w dobrej cenie to mozna przekimac ale wg mnie nie jest to miejsce zeby spokojnie i w komforcie odpoczac po calym dniu.

Data pobytu: styczeń 2018, podróż służbowa
1  Dziękujemy, jem-bobis
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, General Manager, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 12 stycznia 2018

Szanowny jem-bobis,

Dziękuję za skorzystanie z naszych usług oraz poświęcony czas na komentarz.
Nad możliwością wyłączenia nawiewu pracujemy aktualnie, powinnismy byc gotowi w lutym. Cały czas prowadzone sa prace odświeżające, aby zwiekszyc komfort naszych gości, jednakże rysunek w windzie równiez mnie zaskoczył. Podjeliśmy działania.

Dziękuję i pozdrawiam,

Zrecenzowano 2 stycznia 2018

Dobra lokalizacja, blisko do najważniejszych miejsc. Pokój przestronny, czysty, estetyczny, wygodne łóżko, komfortowa łazienka. Smaczne, różnorodne śniadanie. Imponująca panorama miasta z 22-ego piętra
Jedyne zastrzeżenie mam do jakości obsługi przez panią recepcjonistkę – mimo zgłoszenia podczas zameldowania prośby o wystawienie faktury i podania danych, faktura nie była gotowa jak obiecano następnego dnia przy wymeldowaniu. Czas oczekiwania na wystawienie FV – 15 min, to trochę za długo..

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, magdalenqua
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, Dyrektor generalny, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 3 stycznia 2018

Droga magdalenqua,

Dziękuje za skorzystanie z naszych usług oraz czas poświęcony na pozostawiony komentarz. Przepraszam za niedogodności przy wymeldowaniu.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano 10 grudnia 2017

Pokój stary i zakurzony. Strach dotykać zasłon. Łazienka z lat dziewięćdziesiątych. Widok trochę rekompensuje. Ale pokój znacznie odbiegał od zdjęć zamieszczonych na stronie. Uwaga znaczy pokoje sa w bardzo różnych standardach

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Maja M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, General Manager, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 19 grudnia 2017

Szanowna Pani Majo M,

Dziekuję za skorzystanie z naszych usług i Pani komentarz. Już 8 stycznia odnawiamy ostatnią część pokoi i restaurację. Mam nadzieję gościc Panią ponownie po wprowadzonych zmianach.

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano 26 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel warty gwiazdek. Pięknie, stylowo, ze smakiem urządzone pokoje. Nam się trafił pokój z obrazem trafiającym tematyką w nasze zainteresowania. Coś niesamowitego.
Czysto, bez obcych zapachów, obecne wszystko co potrzebne, poza pastą do zębów, którą jak się o i okazało można było kupić, ale o tym do wiedziałyśmy się z informatora. Bywałyśmy w miejscach, gdzie pasta i szczoteczka to standard, więc ich brak był w naszym wypadku bardzo nieprzyjemny.
Śniadania smaczne, bardzo duży wybór.
Bardzo dużą wpadkę zaliczyła zaś recepcja przy meldowaniu, czekaliśmy 10 minut zanim przyszła Pani z obsługi. Niesamowite.
Jednakże, hotel jest przyjemny, piękny widok z okna na 23 piętrze wynagrodził recepcyjną wpadkę.

Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Agnieszka D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, General Manager, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 28 listopada 2017

Pani Agnieszko D,

Serdecznie dziekuję za Pań pobyt w naszym hotelu oraz czas poświęcony na komentarz. Przepraszam za nieprzyjemna sytuacje w recepcji i dziękuję za wyrozumiałość.
Do zobaczenia ponownie!

Z pozdrowieniami,

Zrecenzowano 24 listopada 2017

Świadczone usługi na bardzo wysokim poziomie, świetny widok z pokoju na XXI piętrze, hotel w samym centrum. Ogólne wrażenie bardzo dobre. Szkoda tylko że nie było kapci jednorazowych dla gości bo w łazience na kafelkach jednak zimno w stopy.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Dorcia08
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, General Manager, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 27 listopada 2017

Szanowna Dorcia08,

Dziekujemy za pobyt w naszym hotelu oraz Pani opinię. Ciesze się, że spełnilismy Pani oczekiwania. niewątpliwie widoki z naszych okien to wartość dodana:-)
Kapcie dostarczamy na zyczenie gości, przy następnej wizycie prosimy o informacje.

Pozdrawiam,