Zrecenzowano 24 marca 2017

Do hotelu wybrałem się już 3 raz ze względu na to, że moja firma ma (miała) podpisaną umowę ze zniżkami, a lokalizacja hotelu jest poprawna.
Hotel nie zasługuje na 4*, ale też jeśli chodzi o standard to nie jest źle.
Śniadania obfite i niektórym mogą smakować.
Hotel pozbawiony wellnes i SPA, co jak na 4* to słabo.
Ale do rzeczy. Miałem potwierdzoną rezerwację, ale kolega Dyrektor też miał być w Warszawie więc dzień wcześniej zadzwoniłem z prośbą o rezerwację dla kolegi (tu nazwisko) z prośbą o rezerwację na tych samych zniżkowych warunkach. Oczywiście usłyszałem, zarezerwowałam.
Ja przyjechałem wcześniej o 16, a później na konferencję. Po konferencji około 22 przyjechałem z kolegą, który chciał się zameldować na co pani recepcjonistka stwierdziła, że takiej rezerwacji nie ma. Może sprzedać pokój, ale w regularnej cenie o 120zł drożej, a poza tym rzekomo nie mogę mieć zniżki, bo zmienił się właściciel hotelu i wszystkie umowy zniżkowe zawarte są nieważne (sic!).
Na moje stwierdzenie, że ja jednak mam wzruszyła ramionami, a na to, że rezerwowałem i mam połączenie telefoniczne to, że mogłem dzwonić z pytaniem o drogę i że to jest słowo przeciw słowu (sic!) i generalnie "co na Pan zrobisz jak nie mamy Pana płaszcza".
Kolega na znak sprzeciwu pojechał do innego hotelu.
Ja też już więcej w tym hotelu się nie zjawię.

• Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Gerwaz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, Dyrektor generalny, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 14 kwietnia 2017

Szanowny Panie Gerwaz,

Z przykroscia czytam Pana komentarz i jednoczesnie pragne przeprosic za zaistniala sytuacje. W dniu 16 marca 2017 Hotel JM zmienil zarzadce, a co za tym idzie konieczne byly wdrozenia wszytkich systemow na nowo. Stawki korporacyjne uregulowane kontraktem z poprzednim operatorem hotelu nadal obowiazuja, co oczywiscie nie zmieni juz Panstwa rozczarowania, brakiem odpowiedniej informacji.
Hotel przejdzie konieczne odswiezenia i bedzie flagowym, pierwszym obiektem grupy w Polsce, klasy 4+. Mam nadzieje, ze bedziemy mieli mozlowisc goscic Pana ponownie i poprawic Pana wrazenie na temat naszych uslug.

Z powazaniem,
Paulina Kolodziejczyk
Dyrektor Generalny

Zrecenzowano 3 marca 2017

Rzadko zostawiam opinię, ale tym razem postanowiłem docenić hotel, w którym miałem przyjemność przebywać. Jako człowiek z branży oceniam wszystko na wysokim poziomie, oczywiście jakby się człowiek miał doszukiwać, to zawsze coś się znajdzie, ale to przecież nie o to chodzi. Obsługa bardzo profesjonalna i bardzo pomocna. Śniadania jak i dania z karty bardzo smaczne, wręcz wykwintne, co jeszcze bardziej umiliło mój pobyt. Nie byłbym sobą jakbym nie docenił również pracowników służby pięter. Bardzo dyskretni i niesamowicie pomocni. Reagują natychmiastowo co daje poczucie wyjątkowości klienta. Szczególna pochwała dla Pana, który pracował w środę rano (1.03.2017) na 26 piętrze i użyczył mi własny długopis oraz żelazko razem z deską. Widać było, że ów Pan jest bardzo zaangażowany w pracę, a przy tym był bardzo miły. Podsumowując mój chwilowy pobyt w hotelu "JM Hotel Warsaw Center" był bardzo udany, a tym samym dziękuję za przyjemny pobyt. Mam nadzieję, że będzie mi dane wrócić tam w przyszłości.

• Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Paweł D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina K, Dyrektor generalny, Leonardo Royal Hotel WarsawOdpowiedź udzielona 11 stycznia 2018

Panie Pawle D,

dziekuję serdecznie za pobyt i komentarz. Zapraszam do odwiedzenia nas po wdrożonych zmianach.

Pozdrawiam,
Paulina Kołodziejczyk
Dyrektor Generalny

Zrecenzowano 2 marca 2017

Zacznę od niewątpliwych pozytywów, którymi są: dobra lokalizacja, łatwy dojazd, mozliwość zaparkowania przed hotelem -przy ulicy, bliskość smacznego bistro gdzie można zjeść śniadanie, lunch i kolację. Na pochwałę zasługuje także czystość w pokojach oraz miła obsługa w recepcji. Dobrym pomysłem był też czajnik bezprzewodowy, herbata, kawa i woda na powitanie. Dodam jednak, ze otrzymalam pokój o podwyższonym standardzie więc nie wiadomo czy przy normalnym standardzie, przysługuja takie dodatki:-)
Hotel urządzony dość sztampowo, w ciemnych kolorach, co sprawia raczej ponury klimat. W łazience plastikowa kabina prysznicowa, a jest to 4 gwiadzkowy hotel:-). Prysznic był zakamieniony, co sprawiło, że kąpiel nie należała do przyjemnych. Kiepskie kosmetyki hotelowe jak na ten standard (brak np. odżywki do włosów i balsamu do ciała) brak chusteczek higienicznych w łazience.
W pokoju była co prawda lodówka ale pusta, bez minibarku.
4 gwiazdki, podwyzszony standard a brak papci hotelowych, żelazka i deski do prasowania w pokoju.
Koszmarem jest brak zasięgu!!! Nie da się porozmawiać przez komórkę!! Zatem uwaga w przypadku wyjazdów słuzbowych:-)
Reasumując: wybierając ten hotel na pewno będziesz zadowolony ale jeśli zwracasz uwagę na szczegóły i dużo podróżujesz, znasz standardy innych hoteli - wtedy będziesz zawiedziony..
Bardzo ważne - pod żadnym pozorem nie rezerwujcie tego hotelu przez system ESKY.PL. Zostalismy oszukani - brak śniadania wliczonego w cenę, ktore mielismy miec oraz pojedyncze łóżka zamiast 1 dużego typu queen (dobrze, że recepcja zamienila nam pokoje..). Śniadania właśnie dlatego nie mogę zrecenzować, że go nie dostaliśmy...
Pamiętajcie jednak o pysznym bistro Metropolis-tuz obok hotelu! Polecam!

Wskazówka dotycząca pokojów: im wyżej, tym gorszy zasięg sieci komórkowej
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, beta b
Zrecenzowano 28 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

W JM spedzilismy jedna noc i przyznam ze pomimo iz hotelbiznesoey to jest to miejsce bardzo komfortowe wrecz luksusowe. Bardzo czysto, cich i z 18 pietra widok (pomimo smogu ) byl wspanialy
Sniadanie kiepskie, slaby wybor dan na goraco aczkolwiek poprosilem o jajecznice na swiezo co bez problemu zostalo przygotowane. Kawa tragiczna, soki tragiczne, chleb stary, ciasta stare, obsluga w recepcjibardxo profesjonalna, obslugaw lobby bardzo mila i profesjonalna.

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, peterpan75augustow
Zrecenzowano 10 lutego 2017

Dobre położenie. Pokój rodzinny to doskonałe rozwiązanie, dziecko miało osobne łózko. Cztery gwiazdki jednak zobowiązują do utrzymania standardów, co niestety nie do końca udało się odczuć. jeden ze stolików miał mocno uszkodzoną nogę i nie dało się go używać. łazienka też pozostawiała trochę do życzenia. Prysznic umyty powierzchownie, po zasunięciu kabiny w środku na obrzeżach brodzika było brudno. Płytki niedomyte z resztek mydła. Sam wystrój wnętrza trochę smutny (kolorystyka) i przytłaczający, kiepskie oświetlenie - żarówka w przedpokoju ledwie się świeciła.
Plus to bardzo smaczne śniadanie.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, monika917