Zrecenzowano 23 sierpnia 2016

Na początek nie rozumiem pozytywnych opinii, a dla tych którym sie tak podobało to polecam odiwedzić inne hotele chocby pobliski hilton i mysle, że tak kolorowo juz nie bedzie.Sam hotel ponury, ciemny, pokoje całkiem okej, ale łazienki........lepsze są w 1gwiazdkowych sieciówkach. Wszystko do przezycia pod wzgledem infrastruktury, ale obsluga to tez porazka...............
Na zgloszona awarie klimatyzacji......... nikt nic nie zrobil do wyjazdu,aha a kwestia wczesniejszego check in ( okolo 13) też problem, a oblożenie hotelu bylo male. Dyrekcji hotelu polecam odwiedzic inne stołeczne hotele np. Intercontinental gdzie bez problemu wczekowywalem sie okolo 11.
Generalnie odradzam, nie polecam , nie za tą cene
p.s szpary pod drzwiami sa tak duże, ze wszystko slychac

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, grzegorz971
Zrecenzowano 14 sierpnia 2016

bardzo dobre położenie to największy atut hotelu ,blisko centrum ,metro ..pokój przestronny i fajny widok z 23 p . śniadanie dobre ,duży wybór ,tylko panie w resteuracji nieogarnięte ,co chwila czegoś brakowało i gorąca woda na herbatę nie włączona ,chyba były zmęczone 8 rano niedziela /? ogólnie nie jest to hotel luksusowy ale godny polecenia

• Data pobytu: sierpień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, andted
Zrecenzowano 9 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wielką zaletą hotelu jest jego położenie. W samym centrum. W hotelu czysto, obsługa kulturalna. Miałem pokój superior 2 osobowy i był wystarczająco duży. Łazienka przestronna. Zjadłem obiad: zupa, drugie danie deser plus kawa i piwo koszt 200 za dwie osoby więc cena ok. Śniadania smaczne, duży wybór potraw. Jedyny minus to brak szczypczyków do pieczywa. To nie jest higieniczne. To powinna obsluga poprawić. Jak będę miał okazję to chętnie wrócę do tego hotelu.

Data pobytu: sierpień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, pawelcd
Zrecenzowano 9 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Plusy hotelu to napewno lokalizacja i widok z okna. Jednak brud w pokoju. Śniadanie gdzie wszystkiego zabrakło i trzeba prosić o doniesienie pieczywa za taką cena to przesada. Totalnym przegieciem to brudny ręcznik. Nie polecam.

Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bartek J
Zrecenzowano 8 lipca 2016

Zajmowałam apartament na 23 piętrze. Nienagannie działające windy, czyste łazienki i uprzejma obsługa, usytuowanie w ścisłym centrum to plusy.
Poza tym:
Pokój: nam trafił się z brudną wykładziną i grzybem na ścianie i działającą wg swojego uznania klimatyzacją.
Restauracja: śniadania (bufet) bez zarzutu, typowe, wiec tu nie ma co się doszukiwać.
Dania karty : zdecydowanie nie polecam polędwicy z kluseczkami babuni, bo o ile same mięso świetne to dodatek w postaci "nie wiem czego " psuł efekt, wyśmienita wątróbka cielęca. Ceny jak to Warszawa :)
Hotel godny polecenia z uwagi na lokalizację i widok z okna :)

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, EwaDestiny