“Wyśmienicie i przyjemnie”

Ole! Restaurant & Cocktail Bar
Nr 78 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Ole Tapas Steak Restaurant to unikalne miejsce w sercu Warszawy.Dzięki doświadczonym kucharzom i tradycyjnym daniom, przeniesiecie się Państwow prawdziwy klimat Hiszpanii. Proponujemy dania przygotowane w oparciu o oryginalne receptury i najlepsze produkty, m.in. szeroki wybór steków z baskijskiej i KOBE Style wołowiny, ryby i owoce morza, foie gras oraz najlepszą na świecie szynkę Iberico Joselito. Dopełnieniem naszej propozycji wyśmienitych dań są wina- starannie wyselekcjonowane przez polskich i zagranicznych mistrzów sommelierów.
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Restauracja niesamowita, klimat i atmosfera od początku się udziela;) Byliśmy na kolacji z lekkkim opoznieniem ponad 15 minut, kelner od razu wiedział do ktorego stolika nas zaprowadzic, do ktorej sali, a zaznaczam nie przedstawialismy się, od arzu wiezą kto na kogo czeka :) Kolacja wytrawna w przyzwoitej cenie, neisamowite wina, czas plynie jakby wolniej, obsługa bardzo dyskrestna i nie absorbująca. Jedliśmy na pewno tatara i doradę i ośmiornicę, wszyscy zachwyceni.

Dziękujemy, ilonaw179

Do Ole wybralismy sie na rodzinna kolacje w 4 osoby..restauracja polozona na P3K a wiec swietna lokaluzacja..wystroj rowniez elegancki..glownym powodem dla ktorego wybralismy ta restauracje byly steki ktore sa tam serwowane..ze stekow zdecydowalismy sie na: New York Galicja, New York z Pirenejow i Poledwice Hereford steki dobrze przyrzadzone, smaczne ale za ta cene spodziewalismy sie bardziej wykwintnego smaku..no coz jedlismy lepsze..pozostale przystawki, zupy i dania glowne bez zarzuty..wszystko byloby pieknie i pewnie ocena bylaby wyzsza gdy nie sytacja jak spotkala nas przy rozliczeniu..po otrzymaniu rachunku zauwazylismy ze doliczony zostal nam serwis w wysokosci 12,5%. wszystko byloby zgodne z prawem gdybysmy zostali o tym powiadomieni przed zlozeniem zamowienia. Natomiast obslugujacy nas kelner nie wspomnial o tym ani slowa, ani takowa informacja nie zostala zawarta w menu.
Zdania na ten temat sa zapewne podzielone moim zdaniem napiwek to jest tylko i wylacznie moja dobra wola w jakiej kwocie go zostawiam. Dzieki temu kelner bardziej sie stara. Napiwki zostawiamy zawsze natomiast dopisywanie ich nam do rachunku w narzuconej wysokosci 12,5% nie informujac nas o tym uwazam za malo eleganckie. Nasze zamowienie opiewalo na kwote powyzej 1000 zl, nie wiem na jakiej zasadzie obliczony zostal nam serwis czy obsluga 4 os byla az tak uciazliwa dla kelnera czy moze za duzo zamowilismy ;) a moze zalozono, ze takowego napiwku nie zostawimy.. reasumujac nie uwazam, ze serwis ktory nam zaoferowano podczas naszej wizyty wart byl 140 zl. Jednakze narzucomo mi to z gory, co pozostawilo duzy niesmak po wizycie Ole.. uwazam, ze takie traktowanie klientow nie zwieksza prestizu restauracji. a jedynie pokazuje pazernosc wlasciciela..ja nie zgadzam sie na taka bezczelnosc i wiecej nie odwiedze tej restauracji..

Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzienie obłędne . Swietnie dobrane menu , wystrój atmosfera i wyskoki poziom kulturalny . Klimat odpowiadający wysokim standardom ! Polecam z całego serca !!!

Dziękujemy, Ines K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OleRestaurantWarsaw, Kierownik ds. PR, Ole! Restaurant & Cocktail BarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Ines, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście wychodzili z uśmiechem na twarzy i wracali do nas. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w Warszawie
Elegancki wystrój,przemiła atmosfera i obsługa na piątkę z plusem.Jedzonko przepyszne,idealne na obiad z rodziną,spotkanie biznesowe czy romantyczną kolacje we dwoje❤️ Byliśmy w tej restauracji nieraz i zawsze wychodziliśmy zadowolenii oraz najedzeni.Żadan knajpa nie równa się z tą.Miejsce do którego zawsze wracamy i które odwiedzamy,gdy tylko jesteśmy w Warszawie
Polecamy ❗️❣️❗️

Dziękujemy, DariaD1030
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Odbyliśmy bardzo miłe spotkanie w gronie 14 członków rodziny, jedzonko lekkie, bardzo smaczne i syte. Kucharz się spisał, kwota rachunku odzwierciedlała profesjonalizm obsługi, dlatego nie zgodze się na opinie innych o słabej obsłudze. Jedyne co nam brakowało to słodkości np. torcika bezowego, tarty owocowej. Polecam

Dziękujemy, Marcel J

Ole! Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ole! Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!