“Najlepsza !”

Ole! Restaurant & Cocktail Bar
Nr 78 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Ole Tapas Steak Restaurant to unikalne miejsce w sercu Warszawy.Dzięki doświadczonym kucharzom i tradycyjnym daniom, przeniesiecie się Państwow prawdziwy klimat Hiszpanii. Proponujemy dania przygotowane w oparciu o oryginalne receptury i najlepsze produkty, m.in. szeroki wybór steków z baskijskiej i KOBE Style wołowiny, ryby i owoce morza, foie gras oraz najlepszą na świecie szynkę Iberico Joselito. Dopełnieniem naszej propozycji wyśmienitych dań są wina- starannie wyselekcjonowane przez polskich i zagranicznych mistrzów sommelierów.
Zrecenzowano 26 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzienie obłędne . Swietnie dobrane menu , wystrój atmosfera i wyskoki poziom kulturalny . Klimat odpowiadający wysokim standardom ! Polecam z całego serca !!!

Dziękujemy, Ines K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OleRestaurantWarsaw, Kierownik ds. PR, Ole! Restaurant & Cocktail BarOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Ines, bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Goście wychodzili z uśmiechem na twarzy i wracali do nas. Do zobaczenia!

Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w Warszawie
Elegancki wystrój,przemiła atmosfera i obsługa na piątkę z plusem.Jedzonko przepyszne,idealne na obiad z rodziną,spotkanie biznesowe czy romantyczną kolacje we dwoje❤️ Byliśmy w tej restauracji nieraz i zawsze wychodziliśmy zadowolenii oraz najedzeni.Żadan knajpa nie równa się z tą.Miejsce do którego zawsze wracamy i które odwiedzamy,gdy tylko jesteśmy w Warszawie
Polecamy ❗️❣️❗️

Dziękujemy, DariaD1030
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Odbyliśmy bardzo miłe spotkanie w gronie 14 członków rodziny, jedzonko lekkie, bardzo smaczne i syte. Kucharz się spisał, kwota rachunku odzwierciedlała profesjonalizm obsługi, dlatego nie zgodze się na opinie innych o słabej obsłudze. Jedyne co nam brakowało to słodkości np. torcika bezowego, tarty owocowej. Polecam

Dziękujemy, Marcel J
Zrecenzowano 26 lipca 2018

Wybraliśmy się tam, bo jest to jedno z nielicznych miejsc w Warszawie serwujących steki Kobe i muszę przyznać, że było warto.
Obsługa: dobrze zorientowany kelner, będący w stanie dobrze doradzić i zarekomendować (w języku angielskim).
Jedzenie: zamówiliśmy steki Kobe, bo taki był cel i na pewno był to dobry wybór. Właściwa temperatura, nie przetrzymane, idealne. Do tego wszystkiego bardzo fajnie dobrana karta win. W ogóle dobry wybór alkoholi.
Atmosfera: można spokojnie porozmawiać z zachowaniem prywatności (w sali, w której siedzieliśmy nie było nikogo oprócz nas w tym czasie).
Idealne miejsce na kolację biznesową.

Dziękujemy, sprzewo
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Goście , którzy przychodzą i dowiadują się , że kuchnia już zamknięta odchodzą głodni i niezadowoleni ale nie nasza grupa . Zostaliśmy wspaniale obsłużeni . Wino białe i czerwone było znakomite a zakąska w postaci salami , szynki , sera i oliwek zupełnie wystarczająca dla całej grupy . Bardzo dziękujemy już myślimy o powrocie zwłaszcza ,kiedy widzę na stronie zdjęcia ze wspaniałymi potrawami.

2  Dziękujemy, Ewa Ż

Ole! Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ole! Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!