“P3K”

Ole! Restaurant & Cocktail Bar
Nr 81 wśród 3 251 Restauracje (Warszawa)
Kuchnie: Hiszpańska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Ole Tapas Steak Restaurant to unikalne miejsce w sercu Warszawy.Dzięki doświadczonym kucharzom i tradycyjnym daniom, przeniesiecie się Państwow prawdziwy klimat Hiszpanii. Proponujemy dania przygotowane w oparciu o oryginalne receptury i najlepsze produkty, m.in. szeroki wybór steków z baskijskiej i KOBE Style wołowiny, ryby i owoce morza, foie gras oraz najlepszą na świecie szynkę Iberico Joselito. Dopełnieniem naszej propozycji wyśmienitych dań są wina- starannie wyselekcjonowane przez polskich i zagranicznych mistrzów sommelierów.
Zrecenzowano 24 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na placu 3K. Steki bardzo poprawnej jakości Polski Herdford wyjątkowo smaczny usmażony według upodobań 52-54 stopnie. Bardzo dobry sos - z czarnego - pieprzu, co rzadko spotykane. Świetne frytki stekowe, nic nie można zarzucić, generalnie godne polecenia.

Dziękujemy, Majkel2016Sopot
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OleRestaurantWarsaw, Właściciel, Ole! Restaurant & Cocktail BarOdpowiedź udzielona 18 maja 2018

Bardzo miło czytać takie opinie o naszej restauracji. Cieszymy się, że udało się spełnić Pana wymagania. Zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna obsługa podaje wspaniałe dania w ciekawym wnętrzu. Tylko i aż tyle. Przystawki rewelacyjne. Zaròwno oliwki, jak i krewetki bardzo dobre, lecz tatar i tuńczyk powalają kompozycją smaków - bajka!!! Dorsz i comber jagnięcy podążają tą samą drogą...Świetny wybór win, obsługa pomoże. Krótko mówiąc, jeśli masz okazję, idź i delektuj się, warto !!! Ja czekam następnego razu...

Dziękujemy, seb7772017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OleRestaurantWarsaw, Szef Kuchni, Ole! Restaurant & Cocktail BarOdpowiedź udzielona 22 marca 2018

W imieniu całego zespołu dziękuję Panu ze podzielenie się swoją opinią na temat wizyty w Ole Restaurant & Cocktail Bar.
Jest mi niezmiernie miło, że wraz z całą załogą spełniliśmy Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie. Szef Maciej Siąkowski.

Zrecenzowano 4 marca 2018

Wspaniala zabawa fakturami i smakami. Menu Fine Dining Week bez slabszych punktow ale tunczyk i risotto po prostu skradly moje serce � obsluga rowniez na najwyzszym poziomie. Bardzo miło spędzone 2 godziny. Z przyjemnoscia wroce.

1  Dziękujemy, Katarzyna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OleRestaurantWarsaw, Kierownik, Ole! Restaurant & Cocktail BarOdpowiedź udzielona 19 marca 2018

Pani Katarzyno, bardzo serdecznie dziękujemy za opinię. Było nam niezmiernie miło Panią gościć.
Do zobaczenia wkrótce.

Zrecenzowano 30 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy miejsca na kawę na placu trzech krzyży i trafiliśmy do Ole. Zdecydowaliśmy ze coś zjemy jednak i to była decyzja której nie zapomnimy jedzenie doskonale każdy z 6 osób zamówił coś innego i nie mogliśmy wyjść z zachwytu smakiem. Polecam wszystko,
z deserów polecam lody chyba są własnej roboty pyszne.
Jeżeli chodzi obsługę bardzo dobrze miło i sprawnie wiec tutaj tez
będziecie usatysfakcjonowani.
Udany wieczór wyszedł bardzo niechcący

2  Dziękujemy, Palec100
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OleRestaurantWarsaw, Właściciel, Ole! Restaurant & Cocktail BarOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2018

Cieszymy się, że nasza restauracja przypadła Wam do gustu. Zapraszamy na menu degustacyjne, które może być pomysłem na kolejny fantastyczny wieczór.

Zrecenzowano 19 grudnia 2017

Mieszkalismy niedalego I postamowilismy odwiedzic , ladnie podane do re jedsenie , tapas fajne , obsluga wporzadku , local dopracowany w kazdym calu

Dziękujemy, marsak78

Witamy,
dziękujemy za napisaną recenzję. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas Państwo ponownie. Serdecznie zapraszamy.

Ole! Restaurant & Cocktail Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ole! Restaurant & Cocktail Bar? Podziel się wrażeniami!