“Naleśnikowy majstersztyk”
Crepe Cafe — recenzja

Crepe Cafe
Nr 17 wśród 71 Szybkie posiłki (Warszawa)
Kuchnie: Śródziemnomorska, Współczesna
Zrecenzowano 21 marca 2019

Po udanej wizycie w Centrum Nauki jedyne co nam pozostało to zjeść coś dobrego. Musiało to być naprawdę coś wysokiej klasy, bo to pierwszy dzień w Warszawie. Szukaliśmy długo w internecie gdzie iść na obiadokolację. Po chwili wertowania Tripa na GPS wskoczył lokal "Crepe Cafe". Jakieś 600 metrów spokojnym spacerkiem i jesteśmy na miejscu.

Uwaga! Na ulicy Dobrej znajdują się dwie restauracje z podobną ofertą. Ta, do której polecamy się wybrać znajduje się w podcieńiach budynku za ważywnym barakiem :).

Tego wieczoru zamówiliśmy coś na słodko. Naleśniki z mango oraz banan-Nutella w herbatnikach. Przyznam, że spodziewaliśmy się czegoś dobrego, ale nie aż tak! Puszyste ciasto, ale nie za ciężkie, świeże dodatki i niesamowite kombinacje smakowe sprawiają, że chce się jeść. Szkoda, że brzuch nie jest w stanie pomieścić takich ilości. Co by nie było za zdrowo postanowiliśmy zaserwować sobie również gorącą czekoladę do picia. Zarówno biała, jak i mlecza były bardzo smaczne. Gęste o czystym profilu czekolady.

Następnego dnia wybraliśmy się na ponowną wizytę. Tym razem naszym celem było coś na ostro. Wybór padł na Italian Supreme oraz R&B. O ile ten pierwszy był po prostu dobry to R&B zrobił tutaj największą robotę. Żeberka, tapenada z czerwonej fasoli, sos BBQ oraz chili i ser gouda. Pozycja obowiązkowa dla poszukiwaczy ciekawych smaków.

Jeśli chodzi o sam lokal to jest to przeurocze miejsce. Kuchnia z kasą na dole oraz miejsca siedzące "na pawlaczu". Co ciekawe zamówienia składa się w kasie na dole następnie naleśniki są nam podawane już do stołu.

Siadając w odpowiednim miejscu możemy dostrzec pracę kucharza którego wyczyny są godne podziwu. Można również dostrzec składniki, które trafiają do naszego naleśnika. Są to świeże, dobrej jakości produkty, dzięki którym dzieje się cała magia.

Godne uwagi są także świeżo wyciskane soki.

Polecam wszystkim głodomorom!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, PigOnATrip

Zrecenzowano 14 października 2018

Byłyśmy z przyjaciółkami przejazdem przez Warszawę i przez przypadek trafiłyśmy na to miejsce, ale tak nam posmakowało, że w przeciągu trzech dni byłyśmy tam codziennie na kolacji.
Kucharz i Pani kelnerka już za drugą wizytą nas rozpoznali i pytali się, czy życzymy sobie te same dania, co wczoraj. Mogę przyrzec, że nie jadłam tak dobrze przyrządzonych naleśników - przede wszystkim duży wybór na słodko i słono zrobił na mnie wrażenie. I tu trzeba przyznać kucharzowi medal.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Pandapii
Zrecenzowano 6 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal znajduje sie blisko Centrum Nauki Kopernik. Pierwsza opinia jaką miałam tu napisać to było 1/5... Przyszliśmy z chłopakiem i zamówiliśmy 2 naleśniki na słono + 2 białe czekolady. Pani powiedziała, że czas oczekiwania wyniesie do 20min. Dosyalismyy czekolady. Ja M, a mój chłopak L. Po 40min. Oczekiwania nadal nie było naszego jedzenia. Kiedy zapytaliśmy co z naszym jedzeniem, okazało się, że o Nas zapomniano... W ramach rekompensaty Pani przyniosla nam 2x cappuccino exstra, więc okey. Naleśniki były mega mega smaczne, co zrekompensowało długi czas oczekiwania. Kiedy przyszło do płaceni, Pani powiedziała, że policzy nam za czekoladę jak za 2x S, wiec też super. Zamiast zapłacić 53zł, zapłaciliśmy 43zł i mieliśmy 2x cappuccino gratis. Każdy jest człowiekiem i wszystko się zdarzyć może, najważniejsze, że Pani jakos z tego wybrnęła. Mimo wszystko bardzo polecam, bo naleśniki bardzo smaczne a w normalnej cenie.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Wiola F
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem z moją dziewczyną w tej kawiarnii i obydwoje wyszliśmy najedzeni i zadowoloni. Ceny nie są wygórowane, a miejsce jest bardzo przytulne.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, zombie2001
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przytulny wystrój. Duży wybór naleśników i nie tylko, na słodko i słono. Miła obsługa. Szybko podane. Świeże składniki i przede wszystkim pyszne naleśniki. To już nasza druga wizyta w Crepe cafe, na pewno będę tu wracać! A innym szczerze polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, klodik21

Crepe Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Crepe Cafe? Podziel się wrażeniami!